Kouřová clona (S06E14) (epizoda)

Smoke & Mirrors

Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Kanada / USA, 2003, 44 min

60%(24.4.2018)

Fajn nápad s dvojníkom O'Neilla, okoreneným o osobu nášho obľúbeného senátora. Aj keď ide v podstate iba o sequel epizódy s dvojníkmi a ohrozenou bezpečnosťou. To zdĺhavé vyšetrovanie však nebolo príliš zaujímavé. Fajn záver, keď si musí O'Neiil podať ruku s Kinseym.(9.1.2019)

Další dobrý díl 6. série. Ten nápad s mocnými podnikateli, co Bránu využívají k svým vlastním záměrům mi sice přijde trochu otřepaný, ale jinak nemám zásadnější námitky. Při prvním shlédnutí mě docela překvapil zvrat, kdy se ukázalo, že Kinsey je stále naživu. Nápad s imitační technologií byl dobrá kontinuita, zápletka Foothold mi vždycky přišla hodně zajímavá, takže alespoň něco z ní se ještě vrátilo zpět.(7.9.2017)

Kinsey opět na scéně. Tentokrát to pro Jacka byla pěkně hořká pilulka... Nezapomenutelná scéna Teal’cova „výslechu“ dr. Langhama.(12.2.2017)