Reklama

Reklama

Hvězdná brána - Série 6 (2002) (série)


Svědek minulosti (S06E20)

(epizoda)
  • USA Memento

Obsahy(1)

SG-1 je zpět na Prometheovi, kterému tentokrát velí plukovníka Ronson. Vše se zdá v pořádku, dokud nečekaně nevyletí z hyperprostoru. Dozví se, že něco muselo motory lodi poškodit, proto budou muset přistát u nedaleké planety. Použijí opět hyperprostor a vynoří se u planety. To motory poškodí ještě víc – až dojde k explozi. Jediná záchrana je vyhodit modul reaktoru (k zabránění exploze lodě). Planeta, u které modul vybouchne, vyšle 2 rakety mířené na Promethea. Mají 3 minuty do střetu. Musí něco vymyslet dřív, než budou mrtví. (Varan)

(více)

Recenze (7)

majo25 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Záverečné epizódy 6. série skvele finišujú. Aj táto na cudzej planéte a ľudskej civilizácii vyspelosťou podobná Zemi. Charizmatický Miguel Fernandes s tikom na spúšti zbraní, zábeh vesmírnej lode s novou posádkou a kapitánom či vztyčovanie hviezdnej brány na inej planéte sú chuťovky. Priznám sa ale, že cestovanie s vlastnou vesmírnou loďou trochu kriví pôvodný zámer cestovania ľudí skrz bránu. ()

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Moc pěkná epizoda, kde se ukazuje, že i přes postupný vývoj ve schopnosti lidí cestovat vesmírem, pořád potřebujeme ten kamenný kruh, který to kdysi dávno celé začal. Výborní herci v guest rolích (Ronson jednoznačně vede), skvělá týmová interakce a perfektní hold scéně z originálního filmu se vztyčování brány. ()

Reklama

RedRose 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Taková drobnost: Proč s tou planetou navazoval kontakt Jack a ne Ronson velitel lodi? :-) A jak Jack přiznal, být to přesně naopak, tak US Army by se zachovala úplně stejně, ne-li hůř :-) ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama