Reklama

Reklama

Hvězdná brána - Série 6 (2002) (série)


Svědek minulosti (S06E20)

(epizoda)
  • USA Memento

Obsahy(1)

SG-1 je zpět na Prometheovi, kterému tentokrát velí plukovníka Ronson. Vše se zdá v pořádku, dokud nečekaně nevyletí z hyperprostoru. Dozví se, že něco muselo motory lodi poškodit, proto budou muset přistát u nedaleké planety. Použijí opět hyperprostor a vynoří se u planety. To motory poškodí ještě víc – až dojde k explozi. Jediná záchrana je vyhodit modul reaktoru (k zabránění exploze lodě). Planeta, u které modul vybouchne, vyšle 2 rakety mířené na Promethea. Mají 3 minuty do střetu. Musí něco vymyslet dřív, než budou mrtví. (Varan)

(více)

Recenze (7)

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Moc pěkná epizoda, kde se ukazuje, že i přes postupný vývoj ve schopnosti lidí cestovat vesmírem, pořád potřebujeme ten kamenný kruh, který to kdysi dávno celé začal. Výborní herci v guest rolích (Ronson jednoznačně vede), skvělá týmová interakce a perfektní hold scéně z originálního filmu se vztyčování brány. ()

RedRose 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Taková drobnost: Proč s tou planetou navazoval kontakt Jack a ne Ronson velitel lodi? :-) A jak Jack přiznal, být to přesně naopak, tak US Army by se zachovala úplně stejně, ne-li hůř :-) ()

Reklama

majo25 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Záverečné epizódy 6. série skvele finišujú. Aj táto na cudzej planéte a ľudskej civilizácii vyspelosťou podobná Zemi. Charizmatický Miguel Fernandes s tikom na spúšti zbraní, zábeh vesmírnej lode s novou posádkou a kapitánom či vztyčovanie hviezdnej brány na inej planéte sú chuťovky. Priznám sa ale, že cestovanie s vlastnou vesmírnou loďou trochu kriví pôvodný zámer cestovania ľudí skrz bránu. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama