Daniel a Jonas jsou stále na Anubisově lodi. Jonase Anubis vyslýchá. Díky jeho zařízení se od Jonase dozví, co potřebuje. Anubisova loď dorazí na Jonasovu domovskou planetu Kelownu, chce totiž veškerou naquadrii, jinak je jeho loď zničí. Sam a Jack doráží na Kelownu, aby místním pomohli. Divné je, že poté, co si Anubis vzal veškerou naquadrii, neodletěl. Je tu ještě něco, co chce. Teal'c je vězněn na lodi vládce Ti. Ti už stárne a není schopen ovládat svou armádu jako dřív. Jeho místo musí zastoupit Teal'c. (Varan)

RedRose

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Skvělý dvoudílný úvod sedmé série a SG pořád neztrácí dech! Jen je trochu blbý, že když to vidím celé počtvrté, tak postava Jonase Quinna byla vlastně moc fajn a musela jít stranou, protože si Michael Shanks uvědomil, že vlastně odejít nechce a tvůrci to museli nějak vymyslet, protože si to žádali fanoušci a dva podobné charaktery by v teamu asi nedělaly dobrotu. ()

majo25

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dokončenie z prvého dielu. Síce opäť akčné, ale už sa mi tie spojenectvá s Goauldami zdajú cez čiaru. Rozlúčka s Jonasom je zasa príliš sentimentálna, aj keď sa dalo na neho zvyknúť. ()

Grogan

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Výborná epizoda, jedna z nejlepších ze 7. série. Baal znovu na scéně potvrzuje titul jednoho z nejzajímavějších záporáků série. Opravdu velká škoda, že jde o jednu z posledních epizod Jonase. Jeho postava byla skvělá a já bych si moc přál ji v seriálu dál vídat, alespoň v hostující roli, když už ne hlavní. Scéna závěrečného loučení byla skvělá, i když Jack se mohl rozloučit přece jen trochu srdečněji. ()

ben666

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Skvělá druhá část úvodního dvoudílu sedmé sezóny. Dr. Daniel Jackson se opět stává regulérním členem SG-1. Bohužel se loučíme s Jonasem Quinnem, který se vrací na Kelownu. Corin Nemec odvedl skvělou práci a myslím, že byl důstojnou náhradou Michaela Shankse. Škoda, že dr. Jackson a Jonas Quinn jsou velmi podobné postavy a v SG-1 může zůstat jen jeden. ()