Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na SGC doráží Jonas. Podle výzkumu se na Jonasově planetě nachází ložiska naquadahu v podzemí. Podzemní naquadah se na povrchu mění v naquadrii. Naquadrie je vysoce nestabilní. Až tak, že může zničit celou planetu. Sam, Jonas a Kianna se snaží přijít na to, jak se dostat pod povrch planety. To jim značně stěžují občasné otřesy země. Daniel, Jack a generál Hammond řeší s Keloňany to, kam se přesunou, pokud Jonasův plán nevyjde. (Varan)

(více)

Recenze (7)

majo25 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Návrat Corina Nemeca, herecky a dokonca spisovateľsky. Spolupráca s Goualdom je nevierohodná a počínanie samotného Goaulda aj často nelogické. Napriek tomu fajn námet, pútala aj hlbinná sonda sťaby podzemná loď so svojimi technickými vychytávkami, dizajnovo odlišnými od pozemskej technológie. ()

Reklama

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epizodu musím vcelku kladně hodnotit už kvůli návratu (a bohužel i konci) Jonase. Zápletka je sice hodně podobná Jádru a postavy těch delegátů působily místy spíše jako karikatury, přesto jsem se však bavil. Zaujala mě i myšlenka Goa'ulda, který tentokrát nebyl vykreslen černobíle, ale poněkud v odstínu šedé, což definitivně není na škodu. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama