Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V Jackovi se začne projevovat moudrost antiků. Ovšem souřadnice, které jim Jack dá, je odkáží na bránu, která je zničená (nejde otevřít). Jack, Daniel, Sam, Teal'c a Bra'tac vyráží na planetu najít ztracené město. K Zemi se mezitím dostane Anubisova flotila. Anubis skrz hologram kontaktuje prezidenta USA. Chce prezidentovi kapitulaci nebo zničí Zemi. (Varan)

(více)

Recenze (10)

majo25 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Konečne poriadna časť 7. série a zároveň o level lepšia epizóda ako prvá časť záverečného dvojdielu. Akcia, napätie, epika. Nasadenie Prométhea, obrana planéty a nájdenie ztrateného mesta ako bájnej Antlantídy. V závere trochu zahrala na emócie, hlavne Carterovej, ktorá akoby zabudla na svojho policajta. ()

Jan.Cada1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Závěrečný dvojdíl, jak se patří. Když přiletěly letouny X-302 a Prometheus bránit SG-1, běhala mi po zádech husí kůže. Jedna z nejlepších epizod. Tento díl nastartuje celou sérii Atlantis, kterou zbožňuji. ()

RedRose 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sakra! Vidim to po tech letech asi poctvrte a porad je to zatracene skvele finale!! Snad jen vzdusny souboj mohl byt trochu delsi, ale jinak jeden z nejlepsich dilu SG, ne-li vubec nejlepsi a dlazdi cestu pro cele a taky skvele SGA. ()

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vše, co jsem psal v komentáři k první části, bych zde mohl zopakovat, tak přidám jen body, které platí pouze pro druhou část. Jedním z nich (nejslabší částí celého dvojdílu) byla zbytečně nastrčená postava Jaffy Ronana, která neměla pro děj žádný význam. A závěrečná sekvence v Antarktidě patří po právu mezi nejlepší momenty celého seriálu, je zde mnoho skvělých scén - jen namátkou hrdinný Hammond riskující život, užaslý Bra'tac při aktivaci zbraně, Jackův odchod do stáze, rozcupování flotile Anubise... Ještě o trošku lepší než předcházející díl. ()

Mistr119 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Co se v prvním díle dvoudílu ztratilo, to dohnal díl druhý!! :) Až na konec s O'Neillem, tak celkem ukončující díl, který navíc dělá krásný most k seriálu Stargate Atlantis. :) ()

Reklama

Reklama