Reklama

Reklama

Hvězdná brána - Série 8 (2004) (série)


Nebezpečná hra (S08E06)

(epizoda)
  • USA Avatar

Obsahy(1)

Superbojovník se dostane na SGC. V prostoru brány zabije všechny vojáky včetně Jacka. Když se tam dostane Teal'c, přemůže superbojovníka. V tu chvíli hra skončí. Dr. Bill Lee vytvořit jakousi hru, která měla cvičit jednotky SG. Aby to bylo více realistické, pomůže s vývojem hry Dr. Leemu Teal'c. Jenže se něco stane a Teal'c ve hře zůstane. Jediná možnost, jak Teal'ca zachránit, je poslat do hry druhého hráče. (Varan)

(více)

Recenze (7)

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zdánlivě pouhá akční epizoda, která ale v sobě skrývá mnohem víc. Hlavní myšlenkou je spolupráce týmu, díky které nakonec dokáží zvítězit v zdánlivě nemožné hře, řeší se tu otázka důvěry a vztahů v týmu. Akční pasáže jsou někdy až moc repetitivní, moc to ale nevadí, autoři v nich dokázali pomocí drobných detailů alespoň změnit postup akce. Taky jde o jednu z mála epizod, kdy blíže poznáme Teal'ca jako osobu, nejen jako statečného Jaffu, dokonce zde vidíme i jeho slabší stránku, kdy Teal'c svůj boj vzdává (scény, kdy jen nečinně sedí, zatímco vojáci kolem něj umírají, jsou jedny z jeho nejpůsobivějších scén), což v takhle pozdní fázi seriálu není na škodu. A Siler jako finální bad guy prostě neměl chybu, Najde se tu i nějaký povedený humor. ()

majo25 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Inteligentná hra vo virtuálnej realite s Tealcom v hlavnej úlohe. Akcie je bohate, napätie pekne graduje, už už sa nasykatá bezmocnosť, akurát po logickej stránke to trochu pokrivkáva. Keď hra neustále zťažovala podmienky, prečo náhle skončila? Mala to sťažovať ďalej. ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama