Oběti (S08E09) (epizoda)

Sacrifices

Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Kanada / USA, 2004, 44 min

Další slabá epizoda. zase se potkáváme s amazonkami a Rya´c se chystá oženit jak říkám slabá epizoda.(12.2.2017)

Snaha o humornější epizodu s Jaffy, která se moc nepovedla. Istha je sice celkem sympatický charakter, i když jí tu nenapsali úplně nejlépe, Rya'c mi nevadí když bojuje s Goa'uldy, ale jeho svatbu jsem vidět nemuset (když je navíc braná dost povrchně, je nastíněn konflikt s nevěstou, ale pak se najednou berou bez vyřešení rozporů), Teal'c se tu chová poměrně arogantně (najednou kritizuje Isthu, že nechce zabít všechny Goa'uldy, přitom SGC to dělá roky). Linie se "zrádným" Jaffou a boj s Molochem (zase jeden z typických přehrávajících Goa'uldů, to jsme už chvíli neviděli) to trochu vylepšují alespoň na ten průměr.(2.10.2020)

65%(30.4.2018)

Zaza tie vzpurné Amazonky. Mohla to byť dobrá epizóda, keby sa v nej nenapchali také veci ako svatba Rayaka, ďalšie nudné konverzovačky medzi ním a Tealcom, či sklamal rodinu, prečo odišiel, kto je na koho hrdý a podobná vata. Aspoňže záver na cudzej planéte je akčný.(5.3.2019)

• Likan7

Hvězdná brána jde bez diskuzí do háje. Nechápu, co se stalo, protože za 9 dílů zničili 7 sérií trvající sci-fi seriál o prozkoumávání planet a boje s mimozemským nepřítelem. Věřím, že se mi Stargate ještě vrátí, ale pomalu přestávám věřit. V současné chvíli je Atlantis mnohem lepší.(1.12.2018)