Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Každou chvíli může cokoliv nebo kdokoliv zaútočit na SGC. Stane se však něco horšího. Jednoho večera zničehonic zmizí sama Hvězdná brána. Proto se Teal'c ani nikdo jiný z SG týmu mimo Zemi nemůže vrátit na SGC. Teal'c toho využije a bránou se dostane na planetu, kde se má spojit s jaffy, kteří mu půjčí loď, se kterou se vrátí na Zemi. Když dorazí na planetu, najde hodně mrtvých těl jaffů. To se děje na všech planetách, kde sídlí jednotky odporu. Ze záznamu Sam objeví, že někdo na bránu něco umístil předtím, než brána zmizela. Podle všeho v tom má prsty NID. (Varan)

(více)

Recenze (8)

majo25 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po dlhčom čase opäť skvelá epizóda, aj keď kombinuje spolu viaceré prvky - od Spoločnosti cez únos brány, únos gouldskej lode, plyn zabíjajúci Goauldov až po jaffské bratstvo na iných planetách. Taká všehochuť s bohatou akciou a napätím. ()

Reklama

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zajímavá epizoda, která ale není úplně dotáhnutá do konce. Jsou tu dvě linie, u každé z nich by sedělo víc propracovat detaily, aby výsledek (byť slušný) byl ještě lepší. Zajímavá myšlenka o genocidě Jaffů pak nedostane moc prostoru, charaktery lidí z Trustu jsou dost povrchně načrtnuty, takže nevyvolávají přílišný zájem, navzdory faktu, že jejich motivace nepostrádá logiku, členové SG-1 spolu nespolupracují na řešení, ale každý z nich spíš pracuje sám za sebe a občas se jejich cesty zkříží. Potěší akce a návrat některých starých postav (Teal'cův jaffský kamarád, plukovník Pierce), zamrzí O'Neillova nerozhodnost v závěru, která nemá jiný účel, než udržet postavy lidí z Trustu ještě chvíli ve hře. ()

ben666 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V průběhu běžné noční hlídky je náhle asgardským transportním paprskem ukradena brána přímo z SGC. Do hry se zase vrací Společnost a má v plánu vyhladit všechny Jaffy. jeden z těch lepších dílů osmé řady. ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama