Občan Joe (S08E15) (epizoda)

Citizen Joe

Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Kanada / USA, 2005, 44 min

Andy Mikita

Předloha:

Robert C. Cooper (povídka)

Damian Kindler

Stein Myhrstad

Scénografie:

Bridget McGuire

60%(1.5.2018)

Epizóda, ktorá opätovne sunie dole 8. sériu. Zjavne dochádzajú nápady a tvorcovia sa to snažia neustále odľahčovať. Dobre nepadlo ani neustále flešbekovanie. Vážne som rozmýšlal dokonca o ešte nižšom hodnotení, aj keď nejaké tie humorné situácie sa celkom vydarili.(13.3.2019)

Rozhodně nemůžu souhlasit s benem666. Miluju tyhle odlehčené díly. Dokazuje to nadhled tvůrců. Je tady tuna narážek na kvalitu a slabiny jednotlivých dílů či aspektů Hvězdné brány. Závěr při "konfrontaci" je úžasný. "Joe je holič". No a třešničkou je hvězdná účast Dana "Homera" Castellanety. Ve chvíli, kdy se Joe baví s O'neillem o Simpsonech, to má úplně jiný rozměr. Občan Joe sice nedosahuje genialty pozdější epizody 200, ale jako zahřívací kolo funguje báječně.(11.7.2017)

Opět díl s flashbacky ale tentokrát o dost nudnější. Jeden z nejnudnějších dílů celého seriálu.(22.2.2017)

Nejdřív jsem si myslel, že to je další z řady nepochopitelných výplňových dílů s flashbacky, ale tentokrát je to tak komediálně a odlehčeně natočeno, že to baví.(1.12.2018)