Hvězdná brána - Série 9 (2005) (série)

Rezonanční efekt (S09E13)

(epizoda)
  • USA Ripple Effect

SG-1 dorazí na SGC o něco dříve. Začnou tvrdit, že je Selmak/Jacob naživu. Chvíli na to dorazí další SG-1 (tentokrát na pravá). Podle všeho Oriové vytvořili červí díru, která propojuje různé reality. Tak na SGC dorazí dalších 14 SG-1 týmů. Proto dvě Sam přijdou na to, jak to vyřešit. Ovšem je to velice riskantní plán. (Varan)

GejmronCZ

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tolik Carterovejch, to bych jel 24/7 XD. Z tolika ženskejch by mi pak už hráblo, ale nevadí. Jinak škoda, že tam nebyl Jack, ale chápu, že se díl zaměřoval na zesnulé postavy, což on mrtvej tak úplně neni. Jinak Denielova super hláška "Zlatej Thor". Jo a Sem...co by na to sakra řekl Jack, že se líbáš zase s Martůfem, ty jedna...vrrr. (koment se mi nějak vymazal než jsem to stačil odklepnout, takže to píšu znova a beztak je poslední věta špatně, protože už nevim, co tam sakra bylo !!! -_- !!! dohajzlu...) ()

ben666

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tady je škoda že tu velitele sg-1 nehrál O´´Neill. Vidět tolik O´Neillů najednout to by se asi všichni zbláznily.:) jinak jeden z nej. dílů deváté série a díky alternativních světů máme možnost se setkat s postavami které jsou už dávno po smrti Martůfa a dr. Frejsové. ()

majo25

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epizóda, v ktorej je priestor na (Carterovej) vedu o časopriestore, červiej a čiernej diere i humor. Zápletka pripomína diely z prvých sérií seriálu. Jej bonusom je aj to, že sa objaví aj pár (vymrelých) postáv, škoda, že nemohli do toľkých SG tímov zakomponovať aj niekoľkých O'Neillov. No a fajn nápad vytvoriť z jedného SG tímu sabotérov, kde dochádza aj ku konfliktu medzi tímami. To riešenie problému bolo síce trochu odfláknuté, ale inak super epizóda. ()