Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vala porodila vyvolenou. Oriové Adriu považují za jakési světlo v temnotě, to ona povede Orie k vítězství. Sam je stále ve skafandru a kvůli škodám se nemůže přenést na vesmírnou loď. Teal'ca Lucianská aliance drží v zajetí. Viní ho za to, že je přivedl do pasti (Oriové zničili spoustu jejich lodí). Dozvíme se, že Danielovi se na poslední chvíli podařilo přemístit na Oriiskou loď. (Varan)

(více)

Recenze (6)

Sa.sa 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Skvělý úvod do nové Série... Jj to byl slušnej masakr ta bitva... Vala porodila holčičku... Vím, že děti rostou rychle, ale tohle :))) Potřebujeme dobrý plán, nový plán... ()

RedRose 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Transportní kruhy! Tahle legrace je v celém seriálu strašně upravovaná, jak se jim to hodí. Někdy to jde jen z kruhů do kruhů, jindy to jde z místa bez kruhů do kruhů, jindy zase z kruhů klidně i do vesmíru... Někdy to nejde skrz štíty, jindy ano... V tomto si po celou dobu seriálu neudělali pořádek... Jinak slušný průšvih na úvod poslední série SG1... ()

Reklama

majo25 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vesmírny stret s Orájmi pokračuje a nemontuje sa do neho žiadny Merlin či podobní čarodejovia. Akčný i napínavý vstup do 10. série. Len také dve logické chybičky: Jackson sa transportuje na orájsku loď pomocou kruhov, pritom orajska loď nevypne svoje štíty a tiež som bol v tom, že na prenos kruhmi treba technológiu kruhov na oboch transportných miestach a orájska loď ňou určite nedisponuje. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama