Padouchové (S10E16) (epizoda)

 • USA

  Bad Guys

Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Kanada / USA, 2007, 44 min

Režie:

Peter DeLuise

Předloha:

Ben Browder (povídka), Martin Gero (povídka)

Scénář:

Martin Gero

Producenti:

Andy Mikita

Střih:

Rick Martin

Kostýmy:

Valerie Halverson
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

 • majo25
  *****

  Aj keď epizóda boj s Orájmi nijak neposúva, vlastne sa o nich ani nezmieňuje, tak ma bavila. Okrem vtipu je tu aj porcia napätia. ZVláštna kombinácia, ktorá ale funguje. SG-jednička si vyskúšala rolu teroristov v obľúčenej budove múzea. Vyjednávanie podmienok s vyjednávačom ozbrojených síl na onej planéte, rukojemníci, hrdina (strážnik II. kategórie) v štýle Smrtonosnej pasce, ktorá je mimochodom aj zmienená - to všetko je vtipne podané. Najviac ma bavil asi ten naivný strážnik (''Ja som hrdina''). Malo to aj pár chybičiek - predsa sonda skúma aj to, či je na druhej planéte funkčný zadávací panel, sonda pre istotu ani nebola na obraze, a tiež to, ako minimálne sa druhá planéta líšila od Zeme - ako keby sa tvorcovia na to vykašlali. Napriek tomu super diel.(9.7.2019)

 • Frantisek.Fu
  ***

  60%(13.5.2018)

 • Likan7
  *****

  Na samotný závěr si seriál schoval jednu z nejvtipnějších epizod vůbec.(28.12.2018)

 • Grogan
  **

  Další epizoda, kde se SG1 chová jako banda totálních dementů ve snaze dělat humor. Ten pro mě ovšem prakticky neexistoval, všechno mi přišlo křečovité a nucené (až na referenci na Smrtonosnou past), bylo zde mnoho děr v příběhu, postavy se místy chovaly jako karikatury sami sebe (s výjimkou Teal'ca, který ovšem dostal málo prostoru), především Vala v tomhle jako obvykle excelovala, vedlejší postavy veškeré nudné a nezajímavé, někdy i otravné. Škoda, že ty poslední díly byly většinou tak slabé, to pak člověk ani nelituje konce svého oblíbeného seriálu.(26.9.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace