Panství (S10E19) (epizoda)

Dominion

Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Kanada / USA, 2007, 44 min

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

Po předchozích slabých dílech tu máme zase jeden díl, který se věnuje linii s Ori. Jde o slušný díl, který se bohužel na velmi omezeném prostoru snaží alespoň částečně uzavřít děj před závěrečným filmem. Kvůli omezené délce je veškerý děj velmi zkratkovitý a příliš často se příběh posouvá pomocí příhodných náhodiček (jediný Jaffa na tretoninu náhodou ví vše o pohybu Baalovy flotily, útok na Goaul'dskou loď je braný jako lehká akce, naplánovaná a provedená za půl hodiny). Cliff Simon zahrál Baala výborně jako vždy, tentokrát mi nevadil ani ten motiv s klony, protože tu nehrál zase takový prim, Morena Baala zahrála rovněž výborně. Kdo mi jako obvykle vadil, byla Vala, na dementní projevy téhle postavy si prostě nikdy nezvyknu, to s humorem fakt nemá co dělat (nic proti herečce, ta hrát umí, jen ta její postava je strašná). Jako zakončení slabší 10. série by to bylo víc než dobré, bohužel ještě přišli s příšerností jménem Unending.(27.10.2017)

60%(13.5.2018)