Bez konce (S10E20) (epizoda)

Unending

Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Kanada / USA, 2007, 44 min

Robert C. Cooper

Andy Mikita

Kostýmy:

Valerie Halverson

65%(13.5.2018)

Velice dobrá epizoda. Pravda, že bych si závěrečný díl představoval trochu jinak. Tento díl spíše připomíná klasický díl SG-1, než závěrečný díl. Nutné je ale říct, že už zde nemohl být otevřený konec, jak u předešlých sérií. Ale i tak dávám 5 hvězd.(27.11.2018)

• Grogan

Být to běžný díl, tak bych možná byl trochu shovívavější, ale co tohle proboha bylo za finále celého seriálu? Hvězdnou bránu to nepřipomínalo skoro vůbec. Sice oceňuji nápad zaměření na postavy místo na akci, ale na smysluplnou interakci tu skoro nedojde, nejvíce prostoru tu zase dostali Vala a Daniel, Vala mi zase připomněla, jak strašná její postava je a že takovéhle individuum do elitní vojenské jednotky nepatří, navíc sebou táhne dolů i Daniela (který se mi jako postava postupně zprotivil po jeho návratu v 7. sérii, ale Vala jeho neoblibu ještě umocňuje), naštval mě absolutně nelogický konec Asghardů (zasloužili si trochu úcty, když seriál provázeli tolik let), nudná zápletka, trapně napasovaný konec před Bránou (ve stylu "vždyť je to vlastně epizoda Brány, rychle ji vecpěme do poslední scény"), dalo by se toho vyjmenovat daleko více... Holt i takhle někdy končívají legendy...(5.12.2017)

Tohle je závěr? Jsou tu sice ještě filmy, které příběh dovypráví, ale jako oficiální konec seriálu je tohle šíleně slabý. Přijde mi poněkud zvláštní, že takhle ukončili seriál ale příběh vlastně ukončený není, ten se dovypráví s filmy. Takhle to funguje trochu rozpačitě, ale snahu o emotivní rozlučku nejde upřít.(28.12.2018)

Zajímavý závěr hvězdné brány. asgardi nám vyhynuly a vidíme sg-1 hooodně zestárnout. skvělý masky.(23.2.2017)