Hvězdná brána

• Kanada Stargate SG-1 (více)
USA / Kanada, (1997–2007), 157 h (Minutáž: 42–96 min)

Richard Dean Anderson, Amanda Tapping, Michael Shanks, Christopher Judge, Don S. Davis, Corin Nemec, Ben Browder, Claudia Black, Beau Bridges, Tony Amendola (více)

Série(10) / Epizody(213)

Recenze uživatele ben666 k tomuto seriálu (199)

Otázka paměti (1999) (S02E22)

Na můj vkus se tu zbytečně opakovalo až moc záběrů předchozích dílů, ale i tak super díl. Hathor byla skvělá, stejně tak futurologická SGC. ()

Pod palbou (1999) (S03E01)

Na rozdíl od první části byla tato část plnohodnotným příběhem bez opakování předchozích událostí. Skvělé akční scény a naposled se tu setkame s Hathor. ()

Seth (1999) (S03E02)

V této epizodě dostáváme více informací o Goa´uldech , a taky uslyšíme první Jaffský vtip :). jinak Sam Setha skvěle uzemnila ( doslova) ()

Mírová konference (1999) (S03E03)

Asgardi, Goa´uldští vládci systému, co dodat? skvěla epizoda. ()

Ma'chellův odkaz (1999) (S03E04)

Zajímavý způsob likvidace Goa'uldů. Výborné herecké výkony, především Michaela Shankse. ()

Zrychlené učení (1999) (S03E05)

Dojemný příběh, avšak příliš přeamerikanizovaný. SG-1 vnucuje své postoje jiné kultuře. Tenhle díl mě moc nezaujal. ()

Jiný náhled (1999) (S03E06)

Skvělá epizoda. Díky alternativní realitě máme možnost se opět setkat se sympatickým majorem Kawalskym. Apophis s bradkou vypadal skvěle a Teal´c nádherně odpráskl své temné dvojče. ()

Lovec Goa'uldů (1999) (S03E07)

Dobrej díl . Flash alias Aris Boch zaujal. ()

Démoni (1999) (S03E08)

Zajímavá epizoda. Opět se setkáváme s příslušníkem rasy Unasů. ()

Bitevní řád (1999) (S03E09)

Hodně akce, skvělý hlášky ( hlavně od O´Neilla) , dobrý nápad. Líbilo se mi. ()

Rozloučení navždy (1999) (S03E10)

Průměr. Až na akci v úvodu mě tato epizoda příliš nezaujala. ()

Minulost a přítomnost (1999) (S03E11)

Linea se vrací. Dobré navázání na starší epizodu Ve vězení. ()

Vzpomínky Jolinar (1999) (S03E12)

Tato dvoudílná epizoda (společně s The Devil You Know) patří k tomu nejlepšímu ze 3. řady.. Kromě SG-1 tu máme pohromadě další oblíbené hrdiny - Apophise, Martoufa i Jacoba/Selmak. ()

Nouzová situace (1999) (S03E14)

Výborná epizoda. Zajímavý způsob, jak ovládnout SGC, nový mimozemšťané na scéně a Maybourne se tentokrát překonal. ()

Záminka (2000) (S03E15)

Skaara, Tollani a Noxové opět na scéně. Poznáváme i nového Goa'ulda Zipacnu. ()

Urgo (2000) (S03E16)

Humoru není nikdy dost. :-) Výborné herecké výkony, zvláště Doma DeLuise v dvojroli Urga a Togara. ()

Sto dní (2000) (S03E17)

O´ Neill uvězněn na jiné planetě a nemůže se vrátit domů. Už jsem se obával, že bychom přišli o našeho oblíbeného hlavního hrdinu. :-) ()

Odstíny šedi (2000) (S03E18)

Tajná mimozemská základna, intriky, špión v SGC. U toho samozřejmě nesmí chybět Maybourne. Skvělá epizoda. ()

Nové poznání (2000) (S03E19)

Lepší nadprůměr. SG-1 (krom Tealˇca zajmou) a ten se je pak pokouší zachránit. ()

Mateřský instinkt (2000) (S03E20)

Normal epizoda .Je tam sice pár dobrých scén a pěkných hlášek, ale jinak je to vše příliš rozvláčné, hlavně scény Daniela s mnichem. ()

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě