Il paradiso delle signore

• Slovensko Vitajte v Raji
Itálie, 2015, 176x50 min

Tvůrci:

Anna Mittone

Giuseppe Zeno, Roberto Farnesi, Giusy Buscemi, Alessandro Tersigni, Alice Torriani, Federica De Benedittis, Gloria Radulescu, Federica Girardello (více)

Po tom, čo Teresa zrušila zásnuby s neverným synom starostu, rozhodne sa odísť zo svojej malej dediny a zamieri do Milána, aby navštívila svojho strýka. Hneď prvý deň v meste narazí na Pietra Moriho, muža s veľmi tajomnou minulosťou, ktorý je majiteľom luxusného módneho domu Raj. Teresa sa tiež zoznámi s Moriho pravou rukou, jeho dlhoročným priateľom a obchodným géniom Vittoriom Contim. Obaja muži sú Teresou doslova uchvátení a keď začne v obchodnom dome pracovať ako predavačka, vytvorí sa medzi nimi ľúbostný trojuholník. Mori však skrýva temné tajomstvo, ktoré ohrozuje jeho biznis a Vittorio je zas veľký sukničkár... Seriál Vitajte v Raji je zasadený do 50-tych rokov, Taliansko sa po vojne vracia do normálneho života, ekonomika rýchlo rastie a veľké zmeny formujú spoločnosť. Zobrazuje politiku riadenia a každodenný život módneho domu, vďaka ktorému je svet krásy a luxusu dostupný každému. Významný priestor majú tiež príbehy mnohých menších postáv, ktoré sú zamestnancami obchodu. Seriál je voľne založený na románe Šťastie dám od francúzskeho spisovateľa Émila Zolu a opisuje nádeje a sny Talianska. (TV Doma)

Arsenal83

Telenovela talianskeho typu, čiže temperamentná, veľa afektu a gestikulácie, pekné ženy, ale samozrejme, že im dvoria vždy ženáči, toto ma na tých soap operách dosť serie. ()