Komentáře uživatelů k filmu (14)

 • mchnk
  ***

  Celkově žádná sláva, nicméně ve srovnání s např. loňskými komediemi jsou zde věci, které lze vyzdvihnout. Určitě snaživá režie a kamera, některé záběry jsou opravdu povedené, každopádně slušný začátek i důstojně hrající dvojice Hřebíčková - Zima (opravdu jim to sedlo), postupně ztratí tempo a film se začne prát s vlastním vývojem, scénář dost slabý a humor po chvíli laciný, vše "zachraňuje" pestré obsazení, dobře se na ně dívá a dokázali to uhrát, dokonce i Honza Dolanský byl pro mne snesitelný. Závěrečný Mumuland (Roma Cover) s novodobou hvězdou Zdeňkem Goldou, který vlastně ani nemusí hrát, jen je potřeba mu do úst vložit správné věty a on je svou přirozeností dostane do požadované, humorné roviny, dokonce i pobavil. [Kino Citadela](5.9.2020)

 • necisty
  ****

  Mě se to líbilo. Podle mě to vystihlo povahu českého národa. A kdo by ty peníze takovému "hloupějšímu" ale dobrotivému páru nepřál? Ten pozitivní konec byl óóópravdu nečekaný a bratr divně vyobrazený, ale jinak jsme se nasmáli. ... GA Cinema(3.9.2020)

 • HorrFi
  ****

  Vůbec nechápu co tu píšete za nesmysly.. klasický čsfd.. trochu mi to svým pojetím a námětem připomínalo Kurva hoši s Bolkem Polívkou, ale za mě originální komedie a ne takový ty vztahový trapárny posledních let, já jsem se fakt zas jednou od srdce zasmál, takže za mě spokojenost..(31.8.2020)

 • oveckaoa
  **

  Když je na celém filmu nejvtipnější postižený kluk na vozíčku za , kterého mluví počítač a jakýsi cigán, který hrál v takové sračce jako je Most je to smutné. Přitom potenciál to mělo podle mě vysoký klidně to mohlo být i nové Dědictví bohužel se to zmohlo jen na cca minutu zpívajícího Petra Kotvalda a dál už jsem vše zapomněl. Navíc na to, že to byly vidláci z vesnice tak si těch peněz moc nevážily 40 procent.(28.8.2020)

 • Warlukyn
  *****

  Střihli jsme si mezi Šarlatánem a Štěstím, měli jsme štěstí, že jsme si vybral Štěstí. Po delší době pořádná česká komedie, můžeme jenom doporučit. A z toho hejtu a komentářů negativních níže, je mi na blití, hlavně z těch lidí, co se musej ukájet jenom nad Deadpoolem...viz. komentář Slepejsek, popíše jak je to vlastně super a dá 1* buzerant. Občas mi ty komentáře připomínaj lidi s IQ 10, viz. oveckaoa - " Navíc na to, že to byly vidláci z vesnice tak si těch peněz moc nevážily 40 procent. " Ty degene nevíš, že na vesnicích je menší finanční gramotnost? Proč nedokážou bejt lidi objektivní a hodnotěj jen kolikrát se chytali za břicho....(31.8.2020)

 • natalanka
  ****

  Petr Kotvald to s mumulandem totálně zazdil... to byla taková pecka, super nápad :-) A Zdenda Godla s větou " on se ptá jestli umím kopat?"... to byla druhá pecka.....no nasmáli jsme se. Peťa Hřebíčková byla boží, v té zvláštní jednoduchosti a dobrotě... moc se mi líbila a Petr Vaněk jako zakřiknutý vážkolog....za nás to byla příjemná komedie. Palec nahoru i za kapelu na svatbě... to nemělo chybu.. A já bych taky ráda vyhrála 176 miliónů..... :-)(31.8.2020)

 • Gardis
  *****

  Úchvatný film. Čistá úroveň Hollywoodských komedií a klasického českého filmu. Po dlouhé době tu máme český film, který má zvraty, děj a nepřestává bavit. Diváka to plně vtáhne, chytne a nepustí. Nemám slov. Je to pecka. 97% (3% Strhávám za nedostatečně vyřešený problém s exekucí a sousedem).(29.8.2020)

 • Redyx1
  *****

  Naprosto výborná komedie s dobrým příběhem a super zvraty...rozhodně po dlouhé době něco u čeho se člověk fakt zasměje.Výborný výkon samozřejmě obou hlavních herců,ale také super dobré výkony jak režie a kamery...dobrý zážitek...(27.8.2020)

 • rambo3
  **

  Film zachraňuje Zdeněk Godla.. Jinak slabota.(29.8.2020)

 • tomashinka
  **

  Poněkud trapně přiblblý pokus o komedii. Nejsmutnější je, že ve srovnání s ostatní současnou českou "tvorbou" se divák alespoň sem tam trošku pousměje a film má sice blbý, ale alespoň nějaký děj. Vzpomínám, jak jsem kdysi kroutil očima u Kameňáků a Babovřesk a dnes vidím, že nebylo zdaleka nejhůř.(29.8.2020)

 • Spolecenstvi
  *****

  Náramná podívaná. Byli jsme dnesnv kině a i když jsem původně film odsuzoval k záhubě. Je to úplný opak a též kino sál byl komplet naplněn a bšichni se smály. Dokomce mě to celé dojalo k slzám.mTleskám Produkci, Výpravě, Dramaturgii a Režii. Herci byli bybtáni velmi donře a spousza zcnich vypadá jako američtí kolegové. • Petra Hřebíčková jako Scarlet Johanson.(29.8.2020)

 • Slepejsek
  *

  100x provařený námět nesliboval žádný útok na filmové nebe. A nezklamal. (i když upřímně řečeno jsem se bavil víc než na halasné bublině s názvem TENET) Těm úplně největším klišé se příběh většinou vyhýbá nebo je aspoň trošku-trošičku (nikoli po troškovsku) kropí, aby nevypadaly tak opotřebovaně. Dech autorům dochází až v závěru. Jako pozitivum lze filmu přičíst i využití méně známých herců, včetně obsazení hlavních postav - Zimovi a především Hřebíčkové role poněkud jednodušších venkovanů sednou (zvlášť u Hřebíčkové je to po jejích předchozích číslech osvěžující).(30.8.2020)

 • jozindodulik
  *

  To nejvtipnější v traileru..víc ve filmu opravdu nečekejte.(9.9.2020)

 • Latinus
  ***

  No pravdu povediac som rad ,ze aspon totok.Program Seneckeho amfiku opat o nicom ...tym padom taketo filmy potesia,inac by nebolo na co ist.(Sama detska blbost trikrat reprizovana).V kazdom pripade som sa velakrat zasmial i ked to bolo dost naivne...ale aspon hviezdicka za cesku tvorbu,zato, ze to bolo vo farbe a, ze to bolo dost dlhe (vypil som tri piva)(25.8.2020)