Once Upon a River

Mladé pätnásťročné dievča s indiánskymi koreňmi menom Margo (Kenadi DelaCerna) uteká po tragickej udalosti z miesta svojho bydliska a popritom sa rozhodne vyhľadať svoju nezvestnú matku, ktorá ju v mladosti opustila. (sochoking)

sochoking

Po tragickej udalosti mladá 15ka s indiánskymi koreňmi zdrhá z vidlákova a popritom sa rozhodne vyhľadať svoju nezvestnú máti, ktorá ju opustila, ešte ked' bola malé decko. Príbeh je dobre napísaný i herecky zmáknutý. Hoci cítiť z neho istú úprimnosť, chýbajú mu emocie, ktoré by mnou zalomcovali. 65% ()

silentname

"Once Upon A River" je na jednej strane zaujímavý film s dobrými postavami, no akosi nevie poriadne zo seba dostať reálne emocionálne momenty, ktoré by nás nejako vysoko zasiahli. Film v podstate chodí z jedného miesta na druhé a predstavuje nám nové a nové postavy. Príbeh Margo síce má svoje momentky a v niektorých častiach ma celkom chytil, no najviac asi vo svojich začiatočných scénkach. A aj tam som vedel celkom slušne predvídať ako sa jednotlivé momentky postupne vyvinú. Ale nebudem spoilovať, možno to bude pre vás zaujímavejšie a nebudete to vedieť odhadnúť. Je to celkovo veľmi tichý a pomalý film, ktorý si však nevie nájsť svoje tempo a v mnohých momentoch ma viac nudil ako zaujímal. Pri veľkom množstve postáv si nemôžeme reálne vybudovať nejaký vzťah, lebo tam prídu len na veľmi krátky moment a potom sa poberú ďalej svojou cestou. A je veľa dôvodov prečo je to tak správne, no je aj veľa dôvodov, prečo ma to vďaka tomu menej zaujíma. Neviem čo viac dodať. Pre mňa okey film s niekoľkými dobrými momentkami, no nevedel ma poriadne zaháknuť do svojej témy. Myslel som, že ma to viac ohromí. To sa ale nestalo. Hodnotenie: C+ ()