Můj táta napsal Porno

Velká Británie, 2019, 57 min

Režie:

Hamish Hamilton

Alice Levine

Sexuálně explicitní britský podcast "Můj táta napsal Porno", který se stal kultovním hitem na obou stranách Atlantiku, míří na televizní obrazovky prostřednictvím komediálního speciálu HBO, natočeném před živým publikem v londýnském Roundhouse. V podcastu, jehož počet stažení přesáhl stamilionovou hranici, čte Jamie Morton kapitolu ze série erotických románů "Belinda Blinked", kterou napsal jeho vlastní otec pod pseudonymem Rocky Flintstone. Mortonovi kamarádi James Cooper a Alice Levineová k tomu poskytují komentář. Knihy sledují sexuální dobrodružství entuziastické třicátnice jménem Belinda Blumenthalová a její práci v obchodním a marketingovém oddělení fiktivní společnosti Steeles Pots and Pans. (HBO Europe)

verbal

Je o mě všeobecně známo, že jsem naprosto úžasný a téměř nepřekonatelný v posteli! A ne, nejsou to jen internetová ramena, mám to podloženo dostatečně vypovídajícím statistickým vzorkem. 999 uchvácených figurantek z tisíce na mě bez výjimky po ránu s neskrývaným obdivem užasle čumí jako na svatý obrázek a lapaje po dechu tvrdí, že něco takového ještě v životě nezažily (a to jsou to vesměs ostřílené a v rozkroku veselé závodnice), že jim nikdo ještě nikdy tak fantasticky a vášnivě mezi nohama nevylízal prostěradlo a že kdybych si předtím nesundal ty brýle (-7,1 na pravém i levém), byl bych prý ještě víc okouzlující, že mám totálně tvrdé a bezkonkurenčně obrovské péro, majestátně čnící v horní polovině notně proleželé pružinové matrace Sultán z IKEA, že jim ještě nikdo tak skvěle na čtyřech nenatřepal polštáře a že nikdo na světě, prostě nikdo, nedokáže během neuvěřitelných pěti vteřin tak tvrdě usnout, i když mu někdo urputně skáče po břichu nebo jej naprosto rušivě tahá za přirození. Podle následných průzkumů mi může konkurovat jen jeden Maďar, ale to už musí být totálně nabušený nadsamec a nadčlověk, co jich takhle zmákne i víc najednou. Vždycky totiž, když se jich poté samolibě zeptám, jestli někdy byly mokřejší a tolikrát se udělaly, přičemž samozřejmě očekávám kategorické „Ne!“, svorně odpovídají, že prý když tenkrát s holkama sjížděly Hornád. Počkej, až tě jednou potkám, debile vole, uvidíme, jestli budeš takový frajer i při fistingu! No, každopádně tady vidíte, že se v seksu prostě vyznám, vím i například úplně přesně, že ten bájný Klitoros leží 4,5 kilometrů severovýchodně od Atén a že Orgasmus je nejslavnější řecký rejdař, čili jsem od přirození erudován tohle fundovaně okokotmentovat. Takže, mimořádně oslizlý a krajně nesympatický otyloň, afektovaný, trapný a hystericky přehrávající bukanýr a veskrze žvýkatelná a jako jediná přirozeně se chovající zrzka si dělají jakože úděsnou lekraci z nesmírně seriózní a vzrušující pornoliteratury. Nic moc třeskutá, taková trochu taškařice k popukání pro diváky TV Loppatov, misionářská dementí klaka v publiku se hihňá každé megatrapárně, nicméně tři vtípky se jim za tu hodinu docela povedly, a je moc príma, že v zemi, kde patologicky ultrakorektní inkvizice BBC veřejnoprávně ukřižovává za každé „hovno“, to těm zkurveným šosákům někdo necenzurovaně napálil do xichtu i se všemi chutnými a nechutnými detaily. ()

dr.horrible odpad!

Neopísateľne nevtipná a úbohá hodina suchého humoru, kde vás jedna sympatická zrzka (díky za ňu) a dvaja trapáci neustále upozorňujú, kedy sa máte smiať. Predovšetkým James Cooper je ultratrapný sliz, ktorý by mal buď urgentne spáchať samovraždu, alebo aspoň zdrhnúť niekam do divočiny, aby ho už nikdy nezachytila ani len priemyselná kamera. ()

Dzeyna

Panebože, takhle jsem se dlouho nezasmála. Vážně jsem se pobavila. Nikdy bych neřekla, že já, jako odpůrkyně britského humoru, budu tohle hltat jak blázen. Nicméně, je škoda, že toho není víc. Asi si i poslechnu originální podcast celé knihy. Nicméně, zfilmování by to jen zkazilo. Za mě paráda. ()

slunicko2

Velmi příjemná záležitost, pokud jedete v "drinking game". 1) Upřednostnil bych více suchého britského humoru (ne, že by tu nebyl) před místy hranice už překračujícími vulgaritami._____ 2) Jakmile pochopíte úlohy jednotlivých aktérů, zážitek se zmenší. Ale stále tu je._____ 3) Oceňuji rozkošnou angličtinu Jamieho Mortona (předčítatel) a přitažlivost Jamese Coopera._____ 4) Roztomilý koment: MiaMahoney***. ()

MiaMahoney

Jakožto přísná katolická panna a prudérní chovanka kláštera cítím, že bych se měla pohoršit nad tímto úchylným počinem. Samozřejmě jsem celé estrádě téměř nerozuměla, neboť tam padaly dost odborné termity, které se v Bibli běžně nevyskytují, tudíž jejich význam mohu jen odhadovat. Tak například takový bod G, tam si nejsem jistá, jestli se jedná o nějakou zkratku pro Golgotský vrch nebo Gethsemanskou zahradu... Co myslíte? Pak se taky domnívám, že slovo klitoris je zkomolenina latinského Qui tollis, což jistě znáte z písně Pie Jesu a někdo by to těm neznabohům měl opravit! No a konečně se tam vyskytují také naprosto nelogické až rouhačské poznámky, tak například že nějaký muž vstoupil do ženy. To je přece naprostý nesmysl, neboť já moc dobře vím, že vstoupit do nás může jedině Otec, Syn a Duch svatý! Někde se tomu prý říká gangbang, ale to bude asi nějaký termín z novějšího ekumenického překladu Bible, který neznám. No, celou tuhle šou jsme sledovaly se sestrami v refektáři a na chvíli se k nám připojil i pan farář. Ten se v momentě, kdy tam zrovna jedna žena druhé sáhla na ňadro - teda takhle to jen vypadalo, samozřejmě je nutné za tím spatřovat duchovní metaforu, kdy se dotkla jejího srdce, aby patrně dosud hříšná žena duchovně procitla - zvedl a poznamenal, že je potřeba oprášit svícen v kapli, načež se zvedla i sestra Klára s tím, že mu pomůže utírat steklý vosk. Asi dobře udělala, neboť zatímco my ostatní jsme trpěly nad nezáživnou estrádou, sestra měla po návratu takový blažený úsměv na tváři. Nejspíš jí v kapli prostoupil Duch svatý, což se nám, nevěstkám Kristovým občas stává. Jedna starší sestra se po skončení začala křižovat a prohlásila, že to prý celé bylo o seksu, ale tomu já prostě nevěřím! Kdyby to totiž o seksu bylo, tak by se tam nevyskytovalo takové množství postav, ale pouze manželský pár a odehrávalo by se to v ložnici, po tmě a pod peřinou, tohle zase já náhodou vím z hodin katechismu! Každopádně téhleté televizní společnosti Bring Back Christ napíšu dopis, že bychom my sestry od svatého Dyndy uvítaly, kdyby zpracovala místo těchto podivných nesmyslů, kterým nikdo nerozumí, nějaký klasický, starozákonní příběh, od kterého by pan farář neodcházel znuděn... Inu, docela se to těm Anglánům vydařilo, až na toho slizkého, nehereckého bukanýra, kterého měli odvést z pódia po prvním křečovitém úsměvu a ladném, ryze neheterosexuálním mávnutí ruččččkou. Prostě takové příjemné scénické čtení knihy, která bude určitě ve finále lepším literárním počinem, než libovolný díl Padesáti odstínů nudy. ()

Bozvav

Stupidní a až na pár momentů i velmi nevtipné až trapné. A taky docela nudné. Za mne zcela zbytečná záežitost. ()

BaruM

Dle průměrného hodfnocení jsem moc nečekala, ale nakonec jsem se docela pobavila. PS: dodržte drinking game! ()

Sharlis

Ako recenzia by sa dalo napisat: Originalny namet na prevedenie stand-upu. Defakto sa jedna o citanie z knihy a komentovanie jednotlivych casti. Humor je pomerne decentny a anglicky, teda ziadna explozia gagov a hlasiek, ale ak je 22hod a hladam nieco na pobavenie kym si lahnem, tak bohate staci. Kazdopadne, keby na podiu sedelo ine osadenstvo komikov, ktori skutocne vedia improvizovat ako napr. Jimmy Carr atp. tak ta kvalita i humor, by boli zase na inej urovni. ()