Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

Moje mládí, nostalgie, Sting, DDP, Raven, Chris Jericho, a nad těmi všemi Chris Kanyon. Nwo WOLFPAC nejlepší éra, rok 1998.(7.12.2014)

Vrchol americkej kultúry. Ono je to tak stupídne až je to celkom roztomilé. A ak to pozeráte ako desaťročné dieťa ..(27.6.2010)

Tohle mě hodně bavilo,pamatuju si jak jsem na to koukal každej týden na TNT a fandil jsem hlavně Ricu Flairovi.(8.9.2010)

Každý pátek jsem si natáčel Nitro i Thunder, abych se pak po návratu z pařby, nebo druhý den v klidu na to celé kouknul. Zlatá éra wrestlingu, kdy to ještě nebylo pro malé děcka. A Michael Buffer při ohlašování main eventu tomu dával punc těch nejlepších show.(13.7.2012)

Od malička jsem sledoval World Champion Wrestling,,,.. Monstrózní těla, zároveń umění, akrobacie a zápas. To vše je sice jen americká show, ale i tak je to good *****(8.10.2011)