poster

Akinjeon

 • Jižní Korea

  악인전

 • Austrálie

  The Gangster, the Cop, the Devil

Akční / Krimi

Jižní Korea, 2019, 109 min

Režie:

Won-tae Lee

Scénář:

Won-tae Lee
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JASON_X
  ****

  S trochou nelibosti musím dát čtyři. Proč "musím"? No protože mě to bavilo určitě víc, než vyhajpovaný středoproudový Parazit. A proč "s trochou nelibosti"? Protože postava Policajta byla tak nasympatické a nehorázné hovado, že já osobně bych byl určitě radši grázl, než takovýhle retard. Druhá hlavní postava, tedy Gangster, byl naopak skvělý řízek a sympaťák. Líbil se mi jeho způsob řešení problémů. Jeho nápad udělat si z nepohodlné osoby boxovací pytel, respektive náplň boxovacího pytle, mě docela zaujal. Ani fackovací panák u oběda nebyl špatný. Ale dal se do holportu s fízly, takže taky žádný idol. Zato ovšem zabiják, říkejme mu třeba Bestie, je těžce nářezová figura. S tímhle xichtem a výrazem by mohl strašit v cirkusu děti a ani by ho nemuseli moc maskovat. Škoda že nedostal víc prostoru, zasloužil by si hlavní roli v nějakým hodně zvráceným celovečeráku, třeba o psychopatickým sadistickým nekrofilním vrahounovi. Nic bych za to ale nedal, že v civilu je to hodnej, milej a neškodnej kluk.(15.8.2019)

 • Jirka_Šč
  ****

  Zajímá mě, co konkrétně se doopravdy stalo. Krimi thriller o netypické spolupráci gangsterů a policistů za účalem dopadení psychopatického sériového vraha, který Ma Dong-seok drží hodně vysoko. Obě strany si v zásadě nevěří, ale nic jiné, než spolupracovat, jim nezbývá. P.S. Sylvester Stallone a jeho produkční společnost oznámili 5. 5. 2019 úmysl vytvořit remake opět s Ma Dong-seokem v hlavní roli. Trailer https://m.youtube.com/watch?v=rc5__odNq7U(9.7.2019)

 • Pedross800
  ****

  Klasika po korejsku a další chuťovka se sériovým vrahem v hlavní roli. Už po několikáté se člověk dovídá, že je film inspirován skutečností a já si ted tak říkám, stojí vůbec za to chtít tu zemi někdy navštívit? Podle těch filmů je to tam samej vrah, úchylák a dáběl všude kam se podíváš :-))) jo a konec je fakt povedenej, to vážně volá po pokračování.(2.8.2019)

 • BarryLyndon
  ***

  Tak jsem viděl originál a jsem trochu zklamaný, je to tak 5-6 z 10. Má to cool námět, tradičně skvělého Ma Dong-seoka, ale to je to je tak všechno, dost jsem se někdy v půlce nudil. Remake tomu může jenom prospět, jenom teda doufám že se Sly nenacpe do role policisty, to je poloha která mu fakt nesedí.(14.7.2019)

 • Lukoboss
  ****

  Korejci tohle umí, tento žánr jim jde, umí to vygradovat, umí udělat pořádnou akci a sem tam i nějakej ten zvrat. Navíc celej film táhne postava hlavního mafiána - Dong-seok Ma to dává na výbornou. Tady hlavní boss není jen nějakej kravaťák z kanclu, tady když je potřeba, tak si pořádně ušpiní ruce sám, zliská několik týpků a jasně si sjedná respekt. Postava hlavního detektiva je trochu střelená, mírně přehrává, ale není to nic, co by se nedalo přežít. No a vrahoun/ďábel má tak nepříjemně ostrý rysy v ksichtu, že mu ty jeho hnusárny fakt věříte od pohledu. Já jsem se bavil, žánrově je to fakt povedený a jen máloco se tomu dá vytknout.(29.7.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace