BH90210 (TV seriál)

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2019, 4 h 18 min (Minutáž: 43 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (9)

• kiddo

Sebrat mi vítr z plachet přiznáním, že jen zoufalé vyžilotiny za zenitem by chtěly léta páně aktuální rok rebootovat něco tak irelevantního jako Beverly Hills, byl vynikající nápad. Pak se ukázalo, že je to jediný nápad, který měli.(18.9.2019)

Jsem toho názoru, že Beverly Hills patřilo k tomu nejlepšímu, naše televizní stanice mohly v 90. letech začínajícím teenagerům nabídnout. Osobně jsem se k několika dílům nedobrovolně vrátil, když mi je na koleji pouštěl jistý TheRaven. Po několika letech, když mě tento uživatel informoval, že jeho druhý nejoblíbenější seriál po Simpsnech má reboot, musel jsem to také zkusit a světe div se, nebylo to nejhorší. Osobně vnímám spíše jako negativum, že BH90210 není o postavách z Beverly Hills, nýbrž o opravdových hercích, ale člověk si rychle přivykne. Určitý potenciál tam je a seriál se snaží ho využít. Zápletky jsou přiměřeně stupidní a mají i své vtipné momenty. Bohužel seriálu poněkud rychle dojde pára, jsem tedy zvědav, jak to bude s dalšími díly... S vypnutým mozkem a nostalgickým pocitem v srdci je to krásných 6/10(18.9.2019)

• NinadeL

Frenčíza Beverly Hills, 90210 má novou položku. Jaj. Hybridní formát jako hlavní tah na branku? Možná. Ale je to tak bizarní, až je to koukatelné. #čekánínaBrendu(20.10.2019)

• castor

Reinkarnaci seriálu Beverly Hills 90210 nelze hodnotit jinak než rozpačitě. Sledovatelné to sice je, ale tenhle restart jsem nějak nepochopil. Původní seriál točící se okolo dvojčat Walshových a jejich přátel byl pojatý poměrně vážně (asi chápete, jak to myslím), tady se na stejnou notu nevsadilo, je to hodně odlehčené a takové nijaké. Dílčí linie nefungují, celé je to bez nápadu i dynamiky. Chvíli jsem si myslel, že americká televize FOX udělá pilot a další díly už budou se Stevem Sandersem nebo Davidem Silverem po letech, jenže ono to zůstává o Ianu Zieringovi nebo Brianu Austinu Greenovi. A tenhle šestidílný seriálový reboot sám řeší reboot, protože duo blondýn přesvědčilo televizní studio o tom, že natočení nových dílů je bezva nápad. A pochopitelně už to vůbec není o Brandonových skautských rozhodnutích nebo útrpných pohledech Donny či Brendy přes vyfoukanou ofinu… bohužel.(15.10.2019)

Dokoukáno a je třeba říct, že potenciál, který to mělo, byl z větší části zabit. Vsadit na tuto variantu - tj. herci hrají sami sebe se smyšlenými osudy a příběhy - nebyl tak úplně ideální nápad. Myslím, že by diváci pozitivněji přijali, kdyby se navázalo na původní seriál a ukázaly se osudy postav. Pravdou je, že to na 3 večery zabavilo a bylo fajn vidět téměř všechny herce pohromadě. Škoda, že to bylo bez Luka Perryho, ten by tomu dodal podle mého šmrnc. Těsné, leč 4* jsou tam. 70% (with J.)(24.9.2019)

co si budeme nalhávat.Jakkoliv jsou kvality BH sporné,jasně tady vede nostalgie.I já jsem patřil k těm,kdo v rámci pozdních nedělních večerů hltal příběhy téhle party,protože to byl spolu s Dallasem první podobný seriál vysílaný u nás.Na restart/oživení sem se sice kdo ví jak netěšil,ale zvědavost zvítězila a musím uznat,že to nebylo tak špatné jak sem čekal.Rozhodně chválím nápad neoživit seriál samotný,ale namaskovat všechno jako minisérii o tom jak parta dnes už ne tak populárních herců se snaží ze všemožných důvodů vdechnout život mrtvé...nebo možná polomrtvé...značce.Je ve finále opravdu škoda,že z toho tvůrci nedokázali vytřískat mnohem víc než právě jen ten fajn nápad a nové BH tak vlastně není o nic lepší než to původní.Potenciál tu rozhodně byl mnohem větší...60%(24.9.2019)

Z původního seriálu jsem viděl jen první řadu a kus. Není to sice špatné dílo, ale v dnešní době už nemá co dělat a prostě dnes už působí spěšně. Ale tohle jsem si nemohl nechat ujít. Herci, kteří si dělají srandu sami ze sebe a i sami sebe hrají (u některých možná ani ne v tak fiktivních verzích) a vymýšlejí reboot BH90210 aby si něco přivydělali a obnovili svou zašlou slávu? Inu, proč ne, je to správně trhlé a na mně to docela funguje, tenhle projekt se totiž absolutně nedá brát vážně. A možná proto asi funguje lépe, než by se mohlo zdát, teda až na tu uměle našroubované "objevování Andreiny sexuality". Teď k hercům - pánové vypadají fantasticky a snad ani nezestárli, Shannen je ohromná kočka Gabrielle Carteris to na její věk také ohromně sluší, u Jennie Garth nevím, jestli má, nebo nemá plastiky, ale už to prostě ta kočka Kelly dávno není.... no a Tori, ta pořád neumí hrát a navíc vypadá jako plastová zombie. Zatím jsem viděl tři díly a bavím se opravdu skvěle, taková jednohubka je prostě fajn, ačkoliv minimálně o deset let později než v době, kdy mohla zaujmout více. A ta znělka je prostě neskutečně geniální! 75%.(16.9.2019)

Rada som staru znamu particku videla opat pokope hoci uz bez Luka Perryho, mile prekvapenie takyto comeback. Ale ruku na srdce, o com to vlastne bolo? :-) Funguje to len ako taky bonus pre milovnikov povodneho serialu, samo o sebe asi tazko...60% za snahu, napad, originalnu myslienku hrat sameho seba, ale predsa vo fiktivnom a nie realnom svete...a najma za taku pokoru urobit si zo seba srandu a nebrat sa az tak vazne.(10.10.2019)

• jjjerry

Všichni stárneme. Ale oživovat mrtvoly s pomocí silikonu a makeupu nemám rád. Ten věkový rozdíl herců v původním seriálu nebyl tak patrný. Ale nyní to je hodně znát. Ani první epizodu jsem nedokoukal. Raději bych si pustil starý dobrý seriál.(15.11.2019)