Kouzelný školní autobus (TV seriál)

• Kanada

The Magic School Bus

Animovaný / Fantasy

Kanada / USA, 1994, 52x30 min

Na tomto som vyrastal. So slzou v oku spomínam, ako som na ošúchaných VHSkách dokoliečka omieľal epizódy tohto seriálu a výborne sa pri tom bavil. O tom, koľko som sa vďaka nemu naučil, nehovoriac.(9.2.2010)

Najlepší seriál, ktorý sa dal pozerať, keď som bola malá. 100%(24.8.2009)

Jako středně velké dítě jsem viděl pár dílu(protože seriál běhal asi v 9hodin ráno a to jsem smrděl ve škole) a jako vcelku dobrý, sranda byla, možná jsem se něco poučil, že by to ale byl seriál kvůli kterému bych nespal? Ne to rozhodně ne. Učitelka mě připadla hned jako kráva a ty děcka byli blbý až k pláči.(24.3.2008)

Seriál môjho detstva. Videl som ho pred časom a stále je to taká pecka ako predtým. Unikátny je najmä dokonalým fikčným svetom bez pravidiel, kde sa môžu splniť akékoľvek sny a predstavy. A poučnosť je chvalabohu na uzde a prim hrá zábava!(6.2.2013)

Viděl jsem jen pár dílů a moc mě to neohromilo snad jen díl s dinosaury ušel.(4.3.2006)