Epizody(11)

Nin

Spidey je smutný, protože ve finále třetí řady to vypadalo na tragickou smrt MJ Watsonové. Naštěstí se ale vrací a s Peterem vytvoří harmonický a dospělý pár. Ačkoliv možná až příliš harmonický, protože MJ je velmi tolerantní partnerka co se týče jeho vztahu s Black Cat, sexy hrdince pohybující se za hranou zákona (něco jako Batmanova Catwoman), která se v této sérii hodně objevuje a hodně se o ní dozvíme. Znovu se tu také objeví Blade, který je překvapivě v tomhle seriálu spolu s "víceméně-upírem" Morbiusem skoro stálicí. Pohodový superhrdinský seriál. (7/10) ()

OG_Swifty

Celkove uz mi ty epizody napric seriema splyvaji, obzvlast behem navratu zajetych zaporaku. Hlavni highlightem v tehle serii je predevsim prerod Felicie Hardy v Black Cat a jeji laskovani s Parkerem, ktery se vyporadava se ztratou MJ. Ta se pak pred koncem serie objevi uplne z niceho - s Parkerem se ozeni a serie tak konci neefektivni a pomerne nezajimavou epizodou s Prowlerem (ktera na zbytek sezony vubec nijak nenavazuje). Zajimavejsi nez treti season. ()