Reklama

Reklama

Epizody(65)

Taz je při chuti pořád – ráno, v poledne i večer. Na tomto dlouho očekávaném DVD, které vám přináší první čtyři epizody Taz-mánie, je ale žravý malý ďáblík natěšený hlavně na legraci. Tohle není Tasmánský čert ze vzpomínek vašeho tatínka, ale vsaďte se, že se bude líbit i jemu. Dospívající Taz obývá spolu se svou rodinou (včetně golfem posedlého otce a hyperaktivní matky) dobře vybavenou jeskyni a vede ďábelsky rušný teeenagerovský život – to znamená, že mimo jiné JÍ, čelí šílené přehlídce vynálezů bratří Ptakopyskových, SVAČÍ, snaží se přechytračit lovce Axla a Bulla Gatora, kteří chtějí Taze chytit a umístit do ZOO – a zmínili jsme JÍDLO? Hej, tyhle obaly ale vypadají chutně.... Epizody:  Příběh s želvopsem  Jablko nepadne daleko od stromu/Zprava dobrý, zleva tanky  Válka a mírek/S hlavou v oblacích  Tady přestává legrace/Kivi po královsku (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (41)

Galadriel 

všechny recenze uživatele

Zbožňuju králíka Bugse a všechny filmíky, které jsou buď s ním anebo s někým okolo něj (Daffy, Prasátko Porky, ...). Ani Tasmánský čert není výjimkou. Nechápu, jak se tohle může někomu nelíbit. ()

duklak2 

všechny recenze uživatele

Je to nejdokonalejší čert. Na tento animák jsem si vzpomněl teprve nedávno, když jsem myslel na své dětství a vzpomínal, že jsem se měl mnohem lépe, než teď v dospělosti. Vždycky, když jsem vstával ráno do školy, tak běžel ve snídani s novou tento „němý“ čert a běhal tak rychle, že by dnešní nejrychlejší běžec planety Tyson Gay neměl proti němu vůbec žádnou šanci :-). ()

Reklama

Šimpy 

všechny recenze uživatele

Výborná záležitost. Ne tak dokonalá jako příběhy s Daffym, Bugsem nebo snad něco od Disneyho. To je jiná liga. Tohle je mnohem ujetější a to se projevuje nejen ve vtipech, ale i v kresbě. A navíc opět jsem na to jako malej zíral. Jen to už tolik nepřirostlo k srdci jako výše zmínění. "Vítejte v zemi, která v dětskej duších leží, kde nebe barvu žlutou za deště má..." ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Blí bla ble blue ble prrrrrrsk!!!! Sice z Looney Tunes nejvíc žeru Kojota a Kukačku, kterým za patama visí Foghorn Leghorn s tím čoklem, ale Taz je prostě machr. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Tasmanský čertík a jeho rodinka mě vždy dokázala rozesmát. Tím jsem taky poznal, že pod Australským ostrovem se nachází menší ostrůvek s názvem Tasmanie, kde se nachází jeden opravdu vzácný endemit, tasmanský čertík. Takže mě animovaný seriál vlastně i zeměpisně poučil a dodal mi něco do života. A to se zas tak často nestává. (7/10) ()

Galerie (2)

Zajímavosti (2)

  • Jméno jedné z vedlejších postav, Francis X. Bushlad, má být poctou herci Francisovu X. Bushmanovi, který má na kontě více než 200 filmových a seriálových rolí. (HappySmile)

Reklama

Reklama