Idealistický, príťažlivý mladý pár získa úžasného, životu podobného robota. Keď sa títo traja zblížia, ich vnímanie ľudstva sa navždy zmení. (dwdb)

mira007

Bohatí manželé si místo služebnictva pořídí robota v designu atraktivního modela a ten pak zamává se vztahy v domácnosti. Na začátku zajímavé, se snahou o psychologickým přesah podpořené pocitem hororové atmosféry , ale nakonec celkem táhnoucí se nuda, které dám dvě hvězdy , protože závěrečná pointa nebyla marná. ()

LIVINGDEAD

Já jsem při sledování filmu doslova pěnil. Manžel zdědí majetek, firmu, velký dům se služebnictvem. Jeho manželka služebnictvo propustí a pak si jen neustále stěžuje - záběr první manželka leží v posteli, nic nedělá, je tak líná, že neudělá ani snídani, ale je utahaná. Záběr další, manžel jde do práce a stará opět leží v posteli, další záběr, ona opět v posteli, nemá chuť ani na sex, je přece utahaná....Manžel ji obstará robota, ale ona si dále nonstop stěžuje..... Taková kráva by potřebovala přes držku a né robota!!! ()

xzajox

Dnes asi nie je deň na dobré filmy. Ani nie pred hodinou som si natrel čelo, a už ho mám znova červené. Nemohol som si pomôcť. Tak začnem od začiatku. Prvých 20 minút som mal chuť kopnúť tú večne nespokojnú ženskú, ktorá nevie čo chce a núti svojho manžela nech jej to "neviem čo chcem" splní, do prdele. A to nie preto, že mi od začiatku bola nesympatická. Potom som chcel kopnúť aj toho manžela za žo, že je taký slaboch, slepý a tupý že mu nedošlo, kde je problém. Potom už sa tá tuposť rozdelila rovnomerne medzi nich oboch... Celý film sa vyzerá, ako nejaký pokus o stvárnenie toho, ak sa niekto pokúša na štýl Pygmalliona učiť A.I. láske a ľudským citom. Ak to však robí párik tupcov, ktorí majú problém jeden z druhým a sami so sebou, môže to dopadnúť len a len zle. Obidvom bolo na začiatku vysvetlené, že ak bude robot robiť problémy, môžu urobiť niečo ako "factory reset" (aspoň tak som ja pochopil). Keby to spravili pri prvých náznakoch, všetko by skončilo inak... ale nechcem spoilovať. Najviac by si asi zaslúžil nakopať prdel scenárista, pretože práve ten mi teraz bude dlžný celú tubičku indulony. Mnoho krát obohraná pesnička o vzťahu A.I. a človeka, nelogické reakcie, zle zostavené profily postáv a jedna totálne zbytočná dejová línia o jeho novej práci... úplne zbytočné naťahovanie stopáže. Radšej mohli dať scénu o tom, ako Henry číta japonskú literatúru, bushido a sek pupku, to by pomohlo aspoň jednu vec vysvetliť. Nuž a konečné vyvrcholenie bolo nečakané, ale len preto, lebo bolo také nezmyselné a trochu nasilu. Nie, neodporúčam. 27% - 2* ()

iXtr3m3 odpad!

Náhodou sa na tento snímok natrafil pri surfovaní po webe a mal som sa mu radšej vyhnúť. Rádoby filozofický pokus s nulovým rozpočtom, hromadou konverzácii, pár scénami, ktoré sú dnes v móde (LGBTI museli byť spokojní), ale inak o hovne. Priznám sa, že ani neviem, za čo dávam vlastne jednu hviezdu. Beriem späť hviezdu, dávam odpad. Ani prítomnosť Stevena Straita a Jamesa D´Arcyho tomu nepomôže. ()

Lacike

Zvláštne psychologické sci-fi so zaujímavou pointou, ale neskutočne otravnou hlavnou hrdinkou, ktorý tu predstavuje ten najhorší typ liberálky, ktorá nevie čo chce ale serie sa do všetkých ostatných a ničí im životy. Manželovi z hipsterského páru zdochne milionársky otec a zanechá mu svoj majetok. On musí zrazu makať vo firme a ona má na starosti veľký dom. Ale keďže nerada rozkazuje, tak všetkých sluhov vyhodí a riešením na udržanie domácnosti je angažovanie vyspelého prototypu robota. Lenže robot postupne naruší vzťahy v rodine a ani on sám nie je tým, čím sa zdá byť a začnú sa diať pošahané veci. Pointa je zaujímavá, ale kým sa k nej dostaneme, tak som mal chuť miliónkrát zabiť tú nerozhodnú ženskú a asi tak stokrát toho jej manžela, ktorý skáče jak ona píska. Najviac rozumu v celom filme mal nakoniec robot, ktorý sa postupne ešte len všetko učí. Výsledkom je divný film, ktorý ma skôr sral ako potešil. 4/10. ()