Epizoda 1 (E01) (epizoda)

Velká Británie, 2019, 59 min

Spoilery! Velice rozporuplné pocity si po zhlédnutí prvního dílu dovoluji míti. Na straně jedné je velmi zajímavé pozadí děje přípomínající Black Mirror v nejlepší formě a na straně druhé je nesmírně nešikovně vybraná sebranky hlavních hrdinů, kde mě kompletně všechny postavy iritují. Nejvíc samozřejmě ty buzny, ale to je dáno mými zdravě homofóbními návyky. Nemůžu říct, že bych byl během sledování u vytržení. Seriál nabízí naprosto luxusní momenty, kde se mi po těle proháněla husí kůže (prostřih napříč lety se skvělou hudbou), či atomová bomba v závěru. Na straně druhé je bohužel nuda a jakási nechutná omáčka pro natáhnutí stopáže, kdy jsem umíral nudou. Uvidím, jak dlouho se dovedu koukat na seriál, kde mě všechny postavy serou a přitom jsou nám každou chvíli představovány fajn momenty k prudkému zamyšlení. Hezky to ve mně vře. Slabší 3 kousky.(14.11.2019)

Uf. Maju zda sa o buducnost podobne obavy ako ja. Koniec je mega.(3.6.2019)

Je to jak na houpačce. Místy naprosto nesympatické postavy, jindy (třeba konec) strhující atmosféra. Na mě příliš vyhraněné, ale uvidíme..(6.6.2019)

• dalziel

Blivajz!!!(30.5.2019)

Žijou si tam jak v lásce nebeské a jedinou vrásku na čele jim vyvolá dětinský přání jejich potomka nebo setkání s úchylem, kterej prcá svýho robota. Z té konzumní letargie je vytrhne jedině jaderná válka. Kde je tání ledovců, kde je přelidnění planety, kde jsou skutečný problémy tohohle světa?(24.8.2019)