Reklama

Reklama

Recenze (7)

klukluka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V 5. epizodě se z toho stala taková Mission Impossible a konečně to nepřipomíná zítřejší ráno, ale deset let vzdálenou budoucnost. Čtyři a půl hodiny jsem taky čekal na prolnutí světa političky s někým z ústředních hrdinů. To čtyři díly trvající intro považuju za dramaturgickou chybu, protože od teď ten seroš cílí na jinou skupinu diváků. Ty, kteří stejně jako já očekávali dystopii, už to otrávilo a fanoušci Dynastie u toho pro změnu nevydrží teď. ()

octopuska 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ještě že už to bude končit, nejsem žádný homofob. Ale tady se na tu genderovou strunu brnkâ, tak přehnaně, že mě to začíná slušně lézt na nervy. Úplně to ztratilo ten původní záměr. Budoucnost dle tohoto scénáře, je opravdu děsivá. Na jednu stranu to má silnou výpověď o nás lidech, kam jsme to dokázali dotáhnout, ale na druhou stranu, to ve mě vzbuzuje, až odpor. Ten poslední díl dokoukám. Ještě se mi nestalo, aby se mi postavy, tak hrozné znechutily. Takže ještě, že ty Roky a roky mají jen šest dílů. A to podivný přetlačování mezi hetero a homo, kdo bude mít lepší skóre zkončí. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dejové línie sa (konečne) pretínajú, je to už menej o vzťahoch a viac o politike a ešte viac "Black Mirror". Čiže samá pochvala. Jediným, ale dosť výrazným problémom je haprujúca logika. Keď otec vie, že dcéra môže vedieť všetko, prečo sa tvári, že o tom nevie? A prečo rodičia odobrili absolútne šialený krok svojej dcéry? Ako teda funguje systém, dieťa od pätnásť má stopercentné právo si robiť, čo chce, bez súhlasu rodičov? ()

MoiJe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Red a Erstwhile oblasti su mega zle (aby som nespoilerovala), ale tato epizoda ma nezasiahla zdaleka tak ako predchadzajuce, bola menej psychodrasajuca. Asi pretoze plny dosah tychto... rozhodnuti uvidime az dalej. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Tvůrci se konečně odklonili od ubohé vztahovky a poprvé divákům představili i něco víc. Za mě tedy rozhodně nejlepší děj a úmrtí buzerantů jsou pouze ku prospěchu věci. Nejenže už nejsou k vidění ty jejich nechutné kratochvíle, u kterých se nedalo jíst, ale náramně to prospělo ději, kdy se konečně děje něco zajímavého a konečně v tom vidím to pověstné bu bu bu horších zítřků, do kterých zcela evidentně směřujeme. Nezbývá než se těšit a doufat v důstojné finále. Slabší 4 kousky. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama