Epizoda 5 (E05) (epizoda)

Velká Británie, 2019, 59 min

Spoilery! Tvůrci se konečně odklonili od ubohé vztahovky a poprvé divákům představili i něco víc. Za mě tedy rozhodně nejlepší děj a úmrtí buzerantů jsou pouze ku prospěchu věci. Nejenže už nejsou k vidění ty jejich nechutné kratochvíle, u kterých se nedalo jíst, ale náramně to prospělo ději, kdy se konečně děje něco zajímavého a konečně v tom vidím to pověstné bu bu bu horších zítřků, do kterých zcela evidentně směřujeme. Nezbývá než se těšit a doufat v důstojné finále. Slabší 4 kousky.(16.11.2019)

Red a Erstwhile oblasti su mega zle (aby som nespoilerovala), ale tato epizoda ma nezasiahla zdaleka tak ako predchadzajuce, bola menej psychodrasajuca. Asi pretoze plny dosah tychto... rozhodnuti uvidime az dalej.(12.6.2019)

V 5. epizodě se z toho stala taková Mission Impossible a konečně to nepřipomíná zítřejší ráno, ale deset let vzdálenou budoucnost. Čtyři a půl hodiny jsem taky čekal na prolnutí světa političky s někým z ústředních hrdinů. To čtyři díly trvající intro považuju za dramaturgickou chybu, protože od teď ten seroš cílí na jinou skupinu diváků. Ty, kteří stejně jako já očekávali dystopii, už to otrávilo a fanoušci Dynastie u toho pro změnu nevydrží teď.(25.8.2019)

Bohužel, jak seriál postupuje, stává se čím dál tím méně pravděpodobnější. Což je u díla, které se snaží předpovědět temnou budoucnost, trochu na škodu.(4.8.2019)