Seriál o rodine, ktorá čelí nástrahám nepekných udalostí blízkej budúcnosti. Seriál začína v "našej" prítomnosti, stavia na aktuálnych faktoch a pokračuje do veľmi reálnej pochmúrnej budúcnosti. Presne takýto námet je moja šálka kávy. Niektoré veci sú síce trochu klišé, ale seriál je veľmi dobre napísaný a veľmi rýchlo vtiahne do deja.(20.6.2019)

prve diely skvele, sem tam sa nad niecim pozastavite, avsak serialu to odpustite, lebo cakate gradaciu deja, zaujima vas kde sa posunu, cakate co bude dalej. lenze vsetko co postavili na zaciatku vystrieda skratkovity pribeh a neskutocne ceckovy scenar, kde uz logika nehra ziadnu rolu. velka skoda, lebo potencial bol obrovsky.(20.7.2019)

Fantasticky vtahující, od konce prvního dílu až nesnesitelně mrazivá šou. Rokům se daří to, co těm nejlepším epizodám Black Mirror. Dostat vás přímo tam. Uvěřit tomu všemu. A navzdory řadě perfektních silnejch scén, ta nejsilnější se odehrává u stolu. V závěrečný epizodě, v monologu perfektní Anny Reid. Tohle všechno je totiž naše vina. Nebo, ehm, může bejt.(22.6.2019)

Jedním slovem „mrazivé“. Scenárista Russell T. Davies vybírá palčivá sociální témata a sestavuje nepříjemně realistický obraz společnosti i celého světa v příštích několika letech. Donald Trump, jaderná bomba, moderní technologie, umělá inteligence, nelegální imigranti, nezaměstnanost, politika, radikalismus a extremismus... závažná témata, bodavě podaná skrze životní osudy tří generací jedné rodiny, vytváří fascinující, děsivý a strhující pohled do blízké budoucnosti, kam se (možná) nezadržitelně řítíme. A když už si myslíte, že jste na vše připravení, uštědří vám autoři v gay lince příběhu mimořádně silnou ránu, která vám bolestivě připomene, jak dokáží být lidé i život krutí... Série Roky a roky je nekompromisní televizní událostí, která nemilosrdně tne do živého. Dejte jí šanci, nebudete litovat.(21.6.2019)

Naprosto úžasný seriál, z kterého mrazí. Blízká budoucnost, která naprosto přesně vystihuje problémy současnosti. Žádná bezmyšlenková vize, ale reálná hrozba co se s námi může stát, pokud nebudeme dostatečně přemýšlet o tom, co děláme. Výborně natočené, útočná razantní hudba a perfektní herecké výkony.(1.7.2019)