Killers Anonymous

Akční / Krimi / Mysteriózní

Velká Británie, 2019, 95 min

• IceQueen

No neviem, ale podobne by som sa asi cítila, keby ma atraktívny chlap pozval na drink, len ho zaplatil, odišiel a nechal ma aj s mojim pitím osamote. Samozrejme, že by som to vypila, žiadne slušné dievča neodmietne alkohol, no zároveň by som aj naivne dúfala, že sa vráti (ten chlap, nie drink). Proste a jednoducho, lákali a nedodali v plnom rozsahu.(15.8.2019)

• tkey

Tak tohle bylo fakt hrozný....mizerný audio, zápletka, prostě všechno....patetickej bristkej nefalšovanej sh*t. To se asi museli sejít, vykouřit tuny hodně nekvalitní trávy, useknout si každý jedno varle a napsat / natočit / vyprodukovat tuhle parodii na film. Celou dobu jsem si říkal - čekej, to se rozjede a ono kulový.... tenhle film bych zkrátil na 5 minut a stačilo by. Shoř v pekle!(5.7.2019)

• Morholt

Za něco málo stál začátek a trochu i konec, kde ta hra na Tarantina částečně vyšla. Ale to všechno mezi tím je pomatená sračka, při jejímž vymýšlení Owen přechytračil sám sebe. Fakt nechápu, co vede herce jako Oldman, aby se upsal ke spolupráci s tímhle režisérským koštětem. 10%(19.8.2019)

Ani neviem ako by som poriadne popísal, aké sklamanie je pre mňa tento film. Nemôžem povedať, že by film zabil môj čas. Mali sme tu nejaké zaujímavé postavy, prekvapivé rozuzlenia a film sa s nami v podstate po celú dobu hral ako mačka s myšou. A neustále na nás vyťahuje ďalšie a ďalšie prekvapenia v podobe nových odhalení a podobne. A postupne je to už trošku moc komplikované. Neviem či skutočnosť, že sme oklieštení na jednu miestnosť ma niečo do činenia s budgetom. Neviem či reálne všetky prachy išli pre Jessicu Albu, ktorá je tu na 5 minút a Garyho Oldmana, ktorý celý čas sedí na streche budovy. Ak nerátame jednu momentku v bare. Ale inak len sedí na stoličke so slúchadlom v uchu. Začínate chápať kde je problém? Marketing filmu nám ukazuje aj v traileri aj na plagátoch, že film má v sebe Jessicu Albu a Garyho Oldmana. Áno sú tam. Ale buď sú tam len veľmi krátko, alebo dokopy nerobia skoro nič počas celého filmu. Takže v tomto smere som ostal z filmu veľmi sklamaní. Lebo bol schopný nám klamať svojim marketingom do tváre. Vynikajúce. Okrem toho je fajn, keď mám na začiatku trošku hru z postavami, no postupne to začne byť až veľmi divné. Povedzme si pravdu. Úvodná časť v bare je veľmi divná. Mohlo by to byť v zaujímavom štýle. Reálna bitka prelínaná komixovými zábermi toho, čo sa deje. No v prvom rade to vyzerá skôr divne, než štýlovo a v druhom rade sa tento štýl už nikdy nikde viac neukáže. Takisto na konci namiesto toho budeme mať vizuálny gore v štýle vraždenia s obrovskou dávkou krvi. Malo to vôbec nejaký hlbší význam? FIlmu to nepridáva dokopy nič. Je to len ukážka toho, že režisér vôbec nevedel, aký štýl má v skutočnosti použiť. A tak si povedal, že prečo nie všetko čo mu napadne? A toto je výsledok. Ako som ale povedal, nie všetko je spracované zle. V prvom rade poviem, že atmosféra tej miestnosti stretávky je dobrá. Osobne by som bol asi radšej keby sa dozvieme o niektorých postavách viac. Ale Calvin sa mi páčil. Ako doktor má svoje vlastné metódy a bolo to zaujímavé aj vtipné. Alice by som tiež ohodnotil ako zaujímavú postavu, no po odhalení jej pravej identity to už až tak zaujímavé nebolo. Jo má pár dobrých momentiek a celkovo som sa tam chytal a Krystal je tvrdá holka, o ktorej som sa chcel dozvedieť viac. Ale o nej nevieme dokopy nič. Napriek tomu sa mi ako postava páčila. Všetko sa to okrem toho ešte točí okolo vraždy senátora. A popravde by som povedal, že keby to z toho dáme von, nebol by som sklamaný. Pretože akonáhle sa všetko začne okolo tohto jedného momentu točiť a odhalíme skutočné pohnútky niektorých postáv, tak vás to buď chytí, alebo sa to rozsype. Pre mňa je to ten druhý prípad. Neviem či môžem film odporúčať, no minimálne ten nápad vás môže chytiť. Viem, že ja som sa naň namotal. Len znížte svoje očakávanie a hlavne si nemyslite, že pozornosť sa ujde veľkým hviezdam. A možno potom to bude stráviteľnejšie. Na jedno pozretie v pohode. Viackrát by ma to už asi nebavilo. Hodnotenie: C+(21.7.2019)

Velmi průměrná jednohubka průjmaře Martina Owena, která má docela fešnou kameru (Håvard Helle), nikdo v ní vlastně nehraje hlavní roli (Jessica Alba určitě ne), a celé je to na pomezí přetwistované Agathy Christie (v hlavě mi vyskočila taky Barva noci, ale tady není nahota a naštěstí ani Willis), pár pokusů o Tarantina a...vlastně nevím. Je to trošku mish mash, který neurazí a něco se v něm i povedlo. Gary Oldman by měl možná míň poslouchat svýho plnoštíhlýho agenta/producenta Douglase Urbanskiho, a prostě se nejdřív podívat, s kým že to bude točit film. 50%(13.7.2019)