Veselé Vánoce, Mr. Bean (E07) (epizoda)

• český

John Birkin

Rowan Atkinson

Zvuk:

Keith Nixon

Mr. Bean, muž, který se nestal londýnským idiotem jen proto, že měl ještě vyšší kvalifikaci, než byla požadovaná, slaví Vánoce. A je pevně rozhodnut žádnou rekvizitu ani tradici nezanedbat. Betlémek, ozdobičky, koledníci, dárečky, pohodička, krocan, návštěva – všechno pochopitelně průšvih. Ničím se člověk tak nepobaví, jako neštěstím druhého. I když mě nejvíc rozesmála Godzilla u jesliček.(23.12.2015)

Merry Christmas Mr. Bean. Stromček na námestí padá, malý zlodejíček prichádza o mastný zisk, "dirigent" diriguje ako mentálne zaostalý, koledníci namiesto sladkej odmeny končia s pribuchnutými dverami a priateľka dostáva krásny a originálny darček v podobe kalendára (háčik ma totálne odrovnal!!!:D) No každopádne geniálne dielo, ktoré treba vidieť (na Vianoce povinnosť:)).(18.5.2011)

Za mě nejen nejlepší díl Mr. Beana, ale Atkinsonovo nejlepší dílo vůbec. Těžko vyzdvihovat nějaký moment, když ústřední hrdina sází jeden neskutečný gag za druhým. A vrchol všeho je "dárek" přítelkyni. To když jsem před lety viděl poprvé bez předchozí znalosti pointy, dostal jsem takový záchvat smíchu, jako u filmu nikdy předtím a nikdy potom. Ani s lety to ovšem neztrácí na kvalitě, bez problému si to letos o Vánocích pustím znova. Merry Christmas, Mr. Bean!(23.12.2017)

Jeden z vrcholů grotesky. Charlie Chaplin, Buster Keaton, Laurel, Hardy a vůbec všichni králové němých grotesek by museli zaplesat blahem,z toho co tu předvádí Rowan Atkinson. Podle mě se jedná o vůbec nejlepší díl Beanovských komedií. Ať už je to výběr baňky, dirigování kapely, nadívání krocana nebo intermezzo s jesličkama. Jedním slovem - DOKONALOST(5.7.2014)

Tento díl opět ukazuje, jak je tento komik zábavný. V tomto dílu se mu podaří zhasnout osvětlení tím, že si zkusí funkčnost vánočních svíček, diriguje orchestr s výbornou mimikou, pořídí si stromeček z náměstí a dá své ,,milé" obrázek a v krabičce na prstýnek je poutko na zeď. No můžete mít tohoto člověka neradi? Já určitě ne.(25.12.2008)

• - Ve snaze najít hodinky, které uvízly v krocanovi, strčí Bean (Rowan Atkinson) do krocana celou hlavu. Když poté pobíhá s krocanem na hlavě po bytě, v jednom z mnoha záběrů má náhle hodinky opět na ruce. (Amper01)