Epizody(14)

Recenze uživatele Wishkah k tomuto seriálu (3)

Trable pana Beana (1991) (E05)

Scénka s vosou není sams o sobě špatná, ale stojí ve stínu naprosto dokonalé scénce u zubaře. Ve stínu této absolutně perfektní grotesky by totiž leccos vypadalo slabě ()

Pan Bean znovu jede (1991) (E06)

Toho smějícího se chlapíka v poslední scénce si budu pamatovat do smrti :-) ()

Veselé Vánoce, pane Beane (1992) (E07)

Jeden z vrcholů grotesky. Charlie Chaplin, Buster Keaton, Laurel, Hardy a vůbec všichni králové němých grotesek by museli zaplesat blahem,z toho co tu předvádí Rowan Atkinson. Podle mě se jedná o vůbec nejlepší díl Beanovských komedií. Ať už je to výběr baňky, dirigování kapely, nadívání krocana nebo intermezzo s jesličkama. Jedním slovem - DOKONALOST ()