neni nad forky Mr. Beana.. Prostě skvělej.. :D nebyl od něj díl kdebych se nezásmala,to je prostě úžasný. Hlavně jak trávil ty vánoce a hrál si s tím betlémem :D Nebo jak koupil té své paní ten věšáček... Nebo jak měl na hlavě toho krocana :D :D :D :D To je prostě všechno dokonalí. Mr. Bean je prostě jednička s neodolatelnými vtípky.(13.5.2011)

Mr. Bean je skvělý , úžasný , nenapodobitelný a našel bych ještě více superlativ , ale myslím si že to není ani zapotřebí. Všichni jistě znají podivně vyhlížejícího chlapíka středního věku , v saku se záplatami na loktech , mimořádně úchvatnou mimikou , jezdícího v malém autě připomínajícího plechovku od sardinek , který je pohromou pro všechna místa , na kterých se ukáže , protože do čeho se tento chlapík pustí , to dopadne katastrofou! Geniální postavu stvořil a také nezapomenutelně ztvárnil komik Rowan Atkinson , kterému tímto vzdávám hold a děkuji mu za všechny ty nádherně strávené chvíle při sledování příhod jeho mr. Beana , při kterých jsem měl , mám a budu mít bránici v plné permanenci a vždy mě dostala do dobré nálady a skvělého rozpoložení , děkuji za vše pane Atkinsone! Jasných 100% a pokud by se dalo použít hodnocení i vyšší , neváhal bych a použil jej!!! Seriál: 100%(18.3.2006)

Matematik a fyzik Atkinson není dobrým hercem, ale geniálním komikem. Dal světu pana Beana a já jsem za to vděčná. Vyrostla jsem s ním, a i když poslední pokusy vzkřísit ho působí jako autoparodie, pro mě je a bude tím roztržitým, roztomilým a geniálně vtipným velkým dítětem, které doprovází milý a inteligentní humor a rovnováha.(28.12.2006)

Koľko som sa nasmial na tomto seriáli. Každý rok Mr. Bean chodí v TV keď je možnosť nikdy ho nepremeškám. Mnoho hovorím mnoho komédií a komediálny seriálov si často ukrojili nejaký ten vtípek s Beana čo sa však okamžite dá s pozorovať bije to hrozne do očí vtedy si človek čo videl tento seriál povie "aha !! Mr. Bean"(20.1.2013)

Naprostá klasika která je naprosto geniální ve své čiré debilitě. Tak infantilní humor, který by však dokázal rozesmát lidi všech generací se již prostě nikdy nepovede udělat. Moje zdaleka nejoblíbenější scéna je ta, kde si Atkinson hraje v obchoďáku s betlémem, to můžu vidět tisíckrát a vždycky se řehtám jak ten kůň :-)(24.2.2007)

• - 1. díl seriálu vyhrál – roku 1990 – cenu Zlaté růže a dvě další významná ocenění na Mezinárodním festivalu televizní zábavy Rose d'Or ve švýcarském městečku Montreux. (Shley)

• - Producenti si pro hlavního hrdinu zaregistrovali jména jako pan Bílý [Mr. White] nebo pan Květák [Mr. Cauliflower]. Nakonec se však rozhodli pro luštěninu. (Mr.Hudson)

• - V 1. díle seriálu propůjčil hlas farářovi, kterého nevidíme, samotný Rowan Atkinson. (don corleone)