Takhle nějak by měl vypadat vkusný seriál plný skečů z policejního prostředdí. Viděl jsem několik česko - slovenských pokusů o totéž a jen se vždy utvrdil, že Tenká modrá linie je nedostižný vzor. V seriálu se mihnou herci, kteří jsou známí z grotesek Mr. Beana nebo různých filmů s Rowanem Atkinsonem. Seriál nelze srovnávat s Černou zmijí, i když se nějaké podobnosti a srovnání najde. Lze jen potvrdit, že Atkinson dokáže rozdávat humor různých barev.(3.1.2013)

• sodar

golfista, kleopatra, houdini a sirsia ceskoslovenska filmova "elita", gratulujem vam. svojimi hodnoteniami opakovane potvrdzujete ze po otupujucom zhliadnuti desattisic filmov vo vas neostala ani stipka sudnosti a dobreho vkusu. boh zehnaj vam, ale najma ludom ktory vam za vas nezmazatelny prispevok do ANALOV tejto fascinujucej stranky davaju body, lebo ti to potrebuju asi najviac.. Mimochodom tento serial je nudny. neprinasa nic, co by nebolo k dispozicii pred nim alebo po nom. podpriemerna zalezitost postavena na atkinsonovi a mnozstve druhoradych hlasok. zdaleka to nestaci ani na 3 *(30.11.2012)

Výborný sitcom, ve kterém se Rowan Atkinson předvádí ve světle, které mu absolutně dokonale sedí. Hraje postavu, která dokáže s naprostým klidem a drsným sarkasmem utřít kteroukoli jinou postavu. V českém dabingu navíc ještě s hlasem Jiřího Lábuse, který k němu výborně sedl. Já mám tenhle seriál i přes pár hluchých míst velmi rád(5.7.2014)

Vynikající sitcom z prostředí maloměstské policejní stanice s Rowanem Atkinsonem v hlavní roli. Hlavní postavou je Raymond Fawler (Rowan Atkinson), který je velitelem policejního sboru v malém Anglickém městě. I ostatní postavy jsou senzační. Zahořklá Fawlerova přítelkyně seržantka Dokinsová, energická konstábl Habibová, nesmělý konstábl Goody, hláškující černý konstábl Gladstone ("Moje matka mě na rasismus připravila. Mlátila mě a nadávala mi"..."Když jsem byl skautem, učili jsme se rozdělávat oheň provázkem a klacíkem. Nevím proč, protože mi vždycky přišlo jednodušší použít sirky."), zamindrákovaný detektiv Grimm a rozežraný lamač dívčích srdcí detektiv kostábl Cray (zvláště jeho smích je neodolatelný). Skvělé, jako Bean.(3.12.2005)

• El Pistolero

7/10. Je věčná škoda, že jen málokdo ví, že John Birkin, který má na svědomí i „Mr. Beana“, natočil také další výtečný komediální seriál v hlavní roli s Rowanem Atkinsonem „Tenká modrá linie“. Jelikož patřím mezi ty, kteří mají v lásce klasické britcomy, nebudu při hodnocení troškařit. Osobnost sarkasticky laděného inspektora Fowlera s vytříbeným smyslem pro typický suchý humor rozhodně stojí za pozornost.(3.10.2011)