Dan, hanaui sarang

(TV seriál)
  • Jižní Korea 단 하나의 사랑 (více)
Komedie / Fantasy / Romantický
Jižní Korea, 2019, 17 h 4 min (Minutáž: 63–65 min)

Epizody(16)

Andrea1717

Toto ma nechávalo veľmi dlho chladnú, áno záver si pár sĺz vyžiadal, ale inak mi celý seriál pripadal pomerne prázdny a ako na kolotoči, stále dookola to isté. Chémia medzi hlavnými postavami (hercami) nebola vôbec žiadna. Slabý priemer. ()

jarah

Príjemný "rozprávkový" seriál pre dospelých. Aj keď mal niekoľko slabších momentov, dej nevyznieva lacno alebo prvoplánovo. Je to koktejl romantiky, drámy aj komédie, pričom vôbec nejde o reklamu na Boha. Silnou stránkou juhokórejských drám je, že aj keď majú niekedy jednoduchý scenár, herci podávajú profesionálny výkon. Málokedy si poviem, že niektorý z nich by sa mal živiť inak. https://www.youtube.com/watch?v=3DbEKxAWBjk bol dobrý výber. Silné štyri. ()

badannie

Nemyslím si, že by som predtým zaregistrovala kórejský seriál z baletného prostredia, takže týmto výberom ma tvorci milo prekvapili. Znova je tu namiešaná romantika, humor, melodrama v znesiteľnom pomere doprevádzaná príjemným OST. Celému seriálu kraľuje Shin Hye Sun, ktorá bola fakt dokonalá, ()

Kreptry

Dlouho ve mně K-drama nevyvolávala tak silný pocit melancholie a potřeby vlézt si pod peřinu s čajem jako právě takhle. O to víc, když začala hrát píseň Pray. Líbilo se mi to, protože to bylo klidné… a jiné? Jo, to je to slovo. Bylo to jiné. Představiteli Kim Dana přeju, aby se z něho stal herec s velkým H. Jeho hlas byl pro mě překvapením a jeho nadání pro roztomilý kukuč, prostě radost slyšet a pohledět. ()