poster

Good Sam

Komedie

USA, 2019, 89 min

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Marze
  ***

  Good Sam zkoumá zda-li je možné najít člověka, který dělá dobré skutky nesobecky. Ničím nepodmíněná štědrost bere za srdce. Celkově je to takové ploché a nudné. Tak jako se ve světě vyskytují laskaví lidé s dobrým srdcem, tak také máme na výběr mnoho filmů jako je Good Sam. Film ale není špatný kvůli dvěma věcem - herečce Tiya Sircar v hlavní roli s její okouzlující osobností a zápletce, která nabízí mnoho zvratů.(13.8.2019)

 • squawk
  ***

  Neuvěřitelné, jak lze hlavní protagonistku a její spolupracovníky udělat protivnými, přestože jde o jinak poklidné feel good movie.(16.5.2019)

 • rigby
  **

  Dobře odvedená práce. Nic víc. Protože film slouží jenom k zaplácnutí vysílací doby. Nepřináší vůbec nic nového, dá se sledovat při snídani, při obědě i při večeři. Pokud divák odběhne na chvíli někam jinam, zase se rychle chytne. Na druhou stranu je štěstí, že se nejedná o nepovedený film se zpackaným scénářem. Úroveň to má, i když to chvilkami trochu balancuje. Ale podařilo se ho vybalancovat na té kladné straně.(24.5.2019)

 • jatt
  ****

  Nemyslim si, ze vysielat dobro je za kazdu cenu uzitocne, lebo ludia to zneuzivaju, ale ked vieme, komu ho posielame, tak nas to meni v lepsich ludi.(20.5.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace