Reklama

Reklama

Motherland: Fort Salem

(TV seriál)
Drama / Fantasy / Sci-Fi
USA, (2020–2021), 14 h 17 min (Minutáž: 42–50 min)

Tvůrci:

Eliot Laurence

Hrají:

Taylor Hickson, Ashley Nicole Williams, Jessica Sutton, Kelcey Mawema, Micheal Doonan, Amalia Holm, Demetria McKinney, Evelyn Chew, (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(20)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

rostsoft 

všechny recenze uživatele

Čekal sem průser, ale nakonec to bylo dobré. Zajímavá myšlenka a zajímavé téma. Čarodějky jako armáda, to tady ještě nebylo. Dobrá zábava, žádná nuda. Trochu nechápu to jejich debilní podupávání, to bylo od autorů fakt trapný. ()

grizly007 odpad!

všechny recenze uživatele

Náhodou jsem viděl ukázku z dílu kde zmrazili lidi zaživa v bazénu, řikám si ok dám tomu šanci. Pustim, neuteklo ani 10minut a už se to tam lesbí na čarodějnický vojenský škole. Následuje hypertrapnej proslov generálky, namachrovaná černoška z nákýho slavnýho rodu pračuráků a vypnuto. Hrozná doba... ()

Reklama

Jouzi.Ef 

všechny recenze uživatele

Komentářím typu "to tady ještě nebylo" nerozumím. To, že natočím seriál o tom, jak se žerou hovna, ještě neznamená, že se jedná o zábavu, i když to tu ještě nebylo. Seriál je opravdu zajímavým bizárem. Absolutně nevyužitý potenciál seriálu, do kterého se pravděpodobně promítá minimální rozpočet. Zápletky se zde táhnou asi jako konec seriálu Ulice - čili nekonečně dlouho a pravděpodobně nikdy nepřijde. To nejhorší na tom je, že vy jako divák (pokud nejste 10 letá puberťačka) budete všechno předvídat dlouhou dobu dopředu než se to stane a budete si jen přát, aby k tomu už došlo. Jenže natahovačka bude pokračovat... a pokračovat... a pokračovat.  Dementní podupávání do země místo tleskání vás bude srát asi po celou dobu sledování a pokaždé, když budete tohoto aktu svědkem, čeká vás pravděpodobně dost silný FACEPALM moment - na co se to do piči koukám?! Celkový styl, jakým je magie pojata a čarování formou "zpěvu" mi pak přijde nanejvýš ujetý, směšný, neuvěřitelný, nelogický a zkrátka... WHAT THE FUCK??? A to jsem se úplně odprostil od politické nitky seriálu - když už na to jdete koukat, asi trochu musíte počítat s tím, že se bude jednat o propagandu nového světového řádu, čili women power, black woman president, a tak dále... znáte to... :) ()

Galerie (246)

Reklama

Reklama