Film, ve kterém se objevilo tolik skvělých herců, ale přesto mě ve výsledku nudil. SPOILER: Můj oblíbenec James McAvoy spáchá sebevraždu a Jim Broadbent se vždycky někam vypařil. Výkon Michaela Sheena se mi líbil možná ze všech herců nejvíc, ale nakonec také opouští palubu. Emily Mortimer to vydržela až do konce a udržela mě při dokoukávání. I přes všechny herce, kteří se zde objevili, jsem si film pustil převážně kvůli Emmě Thompson, ale jak se ukázalo ONA ZDE VŮBEC NEHRÁLA. Což je malinko zavádějící, když je zde napsaná jako pátá v pořadí, což naznačuje tomu, že by mohla být ve filmu vidět a to ve větší míře. A jak to vypadá tak zde nejspíš budou i další herci navíc, nebudu se potom pídit, protože mě zajímala jen Emma, ale namátkou taková Helen Mirren. Celkově mě film moc neoslovil a docela jsem se těšil až skončí. Možná byla chyba na mé straně, ALE MOŽNÁ TAKY NE!(22.4.2013)

• josieaddms

Přesně film jako od Stephena Frye. Pokud ho někdo zná, a představí si film jaký by asi mohl natočit, myslím že tohle bude představám zcela odpovídat. Problém je pouze v tom, že od komika jeho ráže by člověk čekal větší kapacitu humoru a vtipu - jinak nechybělo nic: Homosexuálové, transvestité, rozvernost, kokain, šarm, povrchnost, podivné osůbky, arogance, a hromady peněz. Takový život jaký můžeme přisuzovat lidem téhle doby. Ovšem jak už jsem naznačovala, je to zcela nevtipné, a hlavně nesmírně zbytečné, protože je to více méně o ničem. Některé místa se mi líbili, zvláště s Jamesem McAvoyem a jeho hořko-sladkou postavou, ale zbytek byl nanicovatý. Nezaujalo.(31.8.2013)

Hola Guys! =´) Rozverné a anglické dílečko s milým "Darling" na každém rohu, přesně s takovými příchutěmi, které se Vám s trochou štěstí, což hlavnímu hrdinovi ze srdci přeji!, bude líbit natolik, jako mě, abyste jej s úsměvem dokoukali do konce, pokývli hlavou a řekli si: Jo! Proč ne!? :) - a vtipné to bylo! - taky chci zažít večírek v blázinci a mít gramofon pod postelí a ingredience na koktejl ve skříni na šaty! "Adam, darling..."(20.4.2014)

Za vším tím blbnutím a lehkomyslností je cítit, že válka už dýchá na dveře a tenhle zdánlivě svobodomyslný čas zlaté mládeže vezme rychle a razantně za své. Svět večírků a urputné bezstarostnosti si vybírá daň, a tak v poživačném snímku většina z hrdinů dobře nedopadne. Je to tanec na palubě Titanicu a portrét jedné generace. Nejvíc mě rozesmála scéna nečekané snídaně na Downing Street 10.(4.12.2017)

Na Rozvernou mládež jsem se dívala hlavně kvůli tomu roztomilému, okatému Skotovi, Jamesi McAvoyi. Bohužel však, k mé menší nelibosti, pobýval na scéně jen několik málo okamžiků a také z ní velmi brzy odešel. Krátce poté se mi začaly zavírat oči a já začala lehce pospávat. Ač se jistě jedná o rozverné a rozjařené britské dílo, mě se jeho styl humoru příliš nedotkl.(18.8.2011)

• - „Rozverná mládež“ byl pracovní název knihy „Vile Bodies“ od Evelyn Waugh, podle které je film natočen. (zuza99)