Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IdaHutt
  ***

  Kokainová zlatá mládež, dílem pozlacená, dílem bez špetky zlata v kapsách. Nezbylo mi než souhlasit s hlasem lidu alias rozezleným taxikářem, že by to chtělo strčit ty rozverné miláčky někam na válečné pole, aby poznali, zač je toho loket. Nakonec všichni, někteří z nich i bez válečných polí, skutečně poznali, zač je toho loket. Waughovský rafinovaný sarkasmus byl, bohužel, posléze zákeřně přizabit... (pozor, spoiler!) ...až příliš rozverným limonádovým koncem.(21.6.2011)

 • Aluska88
  ***

  Na Rozvernou mládež jsem se dívala hlavně kvůli tomu roztomilému, okatému Skotovi, Jamesi McAvoyi. Bohužel však, k mé menší nelibosti, pobýval na scéně jen několik málo okamžiků a také z ní velmi brzy odešel. Krátce poté se mi začaly zavírat oči a já začala lehce pospávat. Ač se jistě jedná o rozverné a rozjařené britské dílo, mě se jeho styl humoru příliš nedotkl.(18.8.2011)

 • josieaddms
  **

  Přesně film jako od Stephena Frye. Pokud ho někdo zná, a představí si film jaký by asi mohl natočit, myslím že tohle bude představám zcela odpovídat. Problém je pouze v tom, že od komika jeho ráže by člověk čekal větší kapacitu humoru a vtipu - jinak nechybělo nic: Homosexuálové, transvestité, rozvernost, kokain, šarm, povrchnost, podivné osůbky, arogance, a hromady peněz. Takový život jaký můžeme přisuzovat lidem téhle doby. Ovšem jak už jsem naznačovala, je to zcela nevtipné, a hlavně nesmírně zbytečné, protože je to více méně o ničem. Některé místa se mi líbili, zvláště s Jamesem McAvoyem a jeho hořko-sladkou postavou, ale zbytek byl nanicovatý. Nezaujalo.(31.8.2013)

 • Devilskitten
  ****

  Britské filmy mám ráda a tento není výjimkou. Sice jsem si ho pustlila hlavně proto, že jsem byla zvědavá na starší filmy Jamese McAvoye, který k mé nelibosti na scéně moc dlouho nepobyl, ale film jsem nadšeně shlédla celý. Má svižný děj, jedinečný britský humor a jistou kapku ironie. Má samozřejmě i pár nedostatků, ale zdařile pobaví a za shlédnutí jistě stojí.(7.11.2014)

 • rikitiki
  ***

  Za vším tím blbnutím a lehkomyslností je cítit, že válka už dýchá na dveře a tenhle zdánlivě svobodomyslný čas zlaté mládeže vezme rychle a razantně za své. Svět večírků a urputné bezstarostnosti si vybírá daň, a tak v poživačném snímku většina z hrdinů dobře nedopadne. Je to tanec na palubě Titanicu a portrét jedné generace. Nejvíc mě rozesmála scéna nečekané snídaně na Downing Street 10.(4.12.2017)

 • - „Rozverná mládež“ byl pracovní název knihy „Vile Bodies“ od Evelyn Waugh, podle které je film natočen. (zuza99)