Nevím proč, ale čekal jsem od tohoto filmu jaksi víc. Proto jsem byl po jeho shlédnutí docela zklamaný. Film rozhodně není špatný, ale něco mu chybí. Řekl bych, něco v ději. Výkony herců (jak dětských, tak dospělých) byly dobré.(21.6.2009)

• Tiiso

Za zmínku zde stojí herecký výkon dětského představitele a jeho otce. Zato herecký projev maminky a jeho blízkého kamaráda byl otřesný. Ačkoliv námět je ve svém základě silný, scénář se nepodařilo vybudovat tak aby ze mě dokázal vytáhnout hlubší emoce. A to já dokáži plakat nad kde čím. Filmové zpracování poplatné době takže podprůměrné.(25.12.2009)

Tyhle dětské filmy můžu. Jirka Strnad (Pepík) měl svůj neodolatelný provinilý kukuč, jeho mudrlantský kamarád byl pravidelně řezaný jak žito, nechyběla ani věčně dolézající copatá spolužačka co se vždy v pravou chvíli zjevila aby jim helfnula. Neměla to holka lehké, byla sociální případ a musela chudera jezdit na smeťák pro železo do šrotu. A zlý výrostek Hugo alias Belda tak dlouho lanařil malého Pepíka do party až milý Pepík Beldovi vypálil celou chatu kde se scházeli :-)(30.1.2011)

Detsky film, ktery urcite nezklame - nazev mozna napovida o prehrsli sentimentu, ale ten zde ma zcela opravnene misto.(3.8.2002)

Jsem tu registrován skoro dva roky a tento film jsem ještě nehodnotil. Jen díky tomu, že ho dnes (15. 5. 2010) vysílá NOVA, tak jsem si vzpomněl, že kdysi dávno mě tento snímek dobře pobavil. Pamatuji si schopné herecké výkony dětí i dospělích. Tento film řadím mezi ty lepší a doporučuji ho všem dětem, aby poznali, jaká se točila díla, když jejich rodičové dospívali.(15.5.2010)