Simpsonovi - Série 9

(série)
USA, (1997–1998), 9 h 10 min (Minutáž: 22 min)

Epizody(25)

MM_Ramone

01. Město New York versus Homer Simpson, 02. Ředitel Skinner a seržant Skinner, 03. Lízin saxofon, 04. Speciální čarodějnický díl VIII., 05. Pistolníkova rodina, 06. Bart hvězdou, 07. Dvě paní Nahasapímapetilonové, 08. Líza skeptik, 09. Marge prodává nemovitosti, 10. Zázrak na Evergreen Terrace, 11. Všichni zpívají a tančí, 12. Bart Světský, 13. Radost ze sekty, 14. Ponorkobus, 15. Poslední pokušení Krustyho, 16. Jak napálit pojišťovnu, 17. Líza z rodu Simpsonů, 18. Hrátky s Ralphem, 19. Homer slouží vlasti, 20. Trable s triliony, 21. Bart - televizní šoumen, 22. Kam s odpadem?, 23. Homer horolezcem, 24. Ztracená Líza, 25. Rození líbači ***** ()

Anderton

Najlepšie epizódy asi Mesto New York verzus Homer Simpson a Líza skeptik, plný počet si ale vyslúžila nadpolovičná väčšina. Zároveň je tu ale asi najslabšia časť vôbec, Všetci spievajú a tancujú, i keď má svoje kúzlo. Nachádzame sa v takzvanom zlatom období seriálu, takže konečný rezultát pri tejto sezóne je jasný. ()

DJ_bart

"Může být Homer Simpson komunista? Zeptali jsme se jeho otce." "Můj Homer není komunista. Je to možná lhář, žrout, idiot, komunista, ale v žádném případě není pornohvězda!" ()

• V této epizodě poprvé zazní rodné jméno Seymoura Skinnera - Armin Tamzarian. (Duoscop)
  • Při plavbě prosklenou lodí vidíme pod vodou sud s Lízou, který odkazuje na epizodu Stařec a Líza (1997). (Duoscop)