Epizody(22)

MM_Ramone

01. Homerovo pěvecké kvarteto, 02. Mys hrůzy, 03. Homer jde studovat, 04. Medvídek, 05. Speciální čarodějnický díl IV - Dům plný hrůzy, 06. Marge na útěku, 07. Bartovo vnitřní dítě, 08. Bart táborníkem, 09. Poslední pokušení Homera Simpsona, 10. Jak jsem se přestal bát aneb Legalizace hazardu v Springfieldu, 11. Homer strážcem zákona, 12. Bart na vrcholu slávy, 13. Homer a Apu, 14. Líza proti mluvící panence, 15. Hrdinný kosmonaut Homer, 16. Homer miluje Flanderse, 17. Bart dostane slona, 18. Burnsův dědic, 19. Skinner - sladký nepřítel, 20. Chlapec, který věděl příliš mnoho, 21. Milenec Lady Bouvierové, 22. Tajemství úspěšného manželství ***** ()

Anderton

Samozrejme opäť za päť, nech sa to rýmuje. Štvorkové epizódy striedajú tie päťkové, myslím ale, že tých za plný počet bolo o niečo viac. Ťažko vybrať tie najlepšie epizódy, potešil a nadchol zase čarodejnícky diel, Medvedík alebo skautizmus pri doprovode Ernesta Borgninea. Len ma mierne sklamala legalizácia hazardu, ale to bude dané aj tým, že som tento diel videl po prvýkrát. ()