Simpsonovi - Série 21

(série)
USA, (2009–2010), 8 h 3 min (Minutáž: 21 min)

Epizody(23)

snebka

Průměr jednotlivých dílů dvacáté první série 70% (69,6) ***/****. Tady už to jde od desíti k pěti. Některé v klidu koukatelné díly se střídají s těmi, které musím doslova přetrpět. Během sledování 21. série sem znovu viděl pár dílů z prvních desíti let Simpsonových. A rozdíl je obrovský. Možná i proto poněkud horší hodnocení závěrečných dílů. A obávám se, že to nejhorší teprve přijde ... ()

Anderton

Myslím, že som si prvýkrát urobil zoznam päťhviezdičkových a štvorhviezdičkových epizód a vyšiel mi pomer 12:11 v prospech päťhviezdičkových. Čo je myslím veľmi slušný výsledok na akúkoľvek show fungujúcu 21 sezón. Ide samozrejme o husto subjektívny názor a čiastočne aj výsledok určitej subjektívnej tvrdohlavosti, kedy sa snažím aj v kvázi post-zlatej dobe hľadať v sériách to najpozitívnejšie a vypichovať to na úkor toho slabšieho. ()

• Na soukromém koncertě jen pro Barta a Homera zpívají Coldplay skladbu „Viva La Vida“. (hrumsrt)
  • Toto je první epizoda, ve které se Bartovi podaří vyhodit učitele ze školy. V tomto případě Ednu. (peeteno78)