Je vinen Šáša? (S01E12) (epizoda)

• Česko

Je Šáša vinen?

Krusty Gets Busted

Animovaný / Komedie

USA, 1990, 22 min

Bart a Líza konkurujú poručíkovi Columbovi a Bart s Ľavákom Bobom vytvárajú ešte slávnejšiu dvojicu protivníkov ako Batman a Joker. V máloktorej epizóde je Bart za čistého klaďasa, vlastne možno je toto tá jediná. Opäť ďalší legendárny diel, ktorý nezostarol a radi si ho pozrieme aj po dvadsiaty krát. Inak takto to dopadne, keď mládeži je predstavený idol - intelektuál, vždy sa z neho vykľuje podvodník.(12.1.2021)

"Pane Simpsone, byl jste to vy kdo se zbaběle vrhl do regálu silně solených bramborových lupínku?" "Ano." "Hmm." --- Bezchybné uvedení Leváka Boba do seriálu(15.12.2016)

Dvanásta epizóda z prvej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" sa volá "Krusty Gets Busted" (Je Krusty vinný?). Je to detektívny príbeh o fingovanom lúpežnom prepadnutí, ktoré malo uvaliť podozrenie a vinu na známeho televízneho komika klauna Krustyho. Je obvinený a vzatý do väzby. Bart Simpson a jeho mladšia sestra Lisa sa pokusia preukázať jeho nevinu a vypátrať skutočného páchateľa tohto zločinu. *****(7.1.2017)

V rámci seriálu legendárna epizóda, v ktorej Bart prvýkrát (a zďaleka nie posledný) zachráni svojho milovaného šaša Krustyho a zároveň tak započne nepriateľstvo so svojou osobnou nemesis - psychopatickým géniom Levákom Bobom.(19.5.2017)

• Hodnocení IMDB 8,3 • U nás poprvé 26. března 1993? V USA 29. dubna 1990 • Kent B. : Tím potěšíme diváky každého věku, kteří touží po informacích jako východní Evropa po svobodě. • První roztržka mezi Bartem a Levákem Bobem. Jeden z těch lepších dílů první série • První díl pro Kenta Brockmana, soudce Rona Snydera • 70/100(3.1.2017)