Hezkej večer (S01E13) (epizoda)

Some Enchanted Evening

Animovaný / Komedie

USA, 1990, 22 min

• Hodnocení IMDB 7,9 • U nás poprvé 8. ledna1993 (Poslední díl 1. sérii byl u nás vůbec prvním odvysílaným dílem oblíbeného seriálu!). V USA 13. května 1990 • Vočko: Je tu nějakej Al Koholík, ALKOHOLIK? Je tu nějakej Vylí Zanej, Vylízanej? • Poslední díl první série byl ve skutečnosti vůbec prvním, který vznikl. • 65/100(3.1.2017)

Pan Sampson :D a než to tady vybílím :D(11.5.2019)

Homer zažije v práci snáď najväčšiu hanbu v živote, keď celá elektráreň v rádiu počúva Margenine sťažnosti na jeho chovanie. Našťastie si to večer vynahradia. Deti zažijú tiež dobrodružstvo s neslávne známou opatrovateľkou, avšak z tejto dejovej linky sa dalo predsa len vyťažiť viac, najlepší je jej koniec, kedy starostliví rodičia prichádzajú domov a nevyhodnotia situáciu zrovna najsprávnejšie. Najviac si tak užijeme na záver sezóny Homera a Marge.(12.1.2021)

Posledná, trinásta epizóda z prvej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" sa volá "Some Enchanted Evening" (Pekný večer). Manželstvo Homera a Marge Simpsonovcov sa ocitlo v menšej kríze. Marge má pocit, že ju Homer zanedbáva. Preto ju pozve na romantickú večeru a odjedná hotelovú izbu na noc. Nech si užijú romantiku ako za mlada. Barta, Lisu a Maggie zveria do starostlivosti najatej opatrovateľke. Lenže sa ukáže, že je to celoštátne hľadaná kriminálnička Lucille Botzcowskiová. *****(18.2.2017)

100%(22.4.2018)

• - Některé scény z této epizody se objevily ve střihových epizodách Tak takhle to dopadlo (1993) a Tentokrát o lásce (1994). (henrycruel)

• - Když přichází paní Botzová do domu Simpsonových, zazní hudba z filmu Čelisti (1975). (henrycruel)

• - Když čeká Marge na Homera, tak vidíme několik záběrů na hodiny stojící za ní. V jednom záběru je ale na hodinách špatný čas. (Duoscop)