Hezkej večer (S01E13) (epizoda)

Some Enchanted Evening

Animovaný / Komedie

USA, 1990, 22 min

Nejlepší epizoda.(8.12.2017)

• snebka

• Hodnocení IMDB 7,9 • U nás poprvé 8. dubna 1993 (Poslední díl 1. sérii byl u nás vůbec prvním odvysílaným dílem oblíbeného seriálu!). V USA 13. května 1990 • Vočko: Je tu nějakej Al Koholík, ALKOHOLIK? Je tu nějakej Vylí Zanej, Vylízanej? • Poslední díl první série byl ve skutečnosti vůbec prvním, který vznikl. • 65/100(3.1.2017)

Posledná, trinásta epizóda z prvej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" sa volá "Some Enchanted Evening" (Pekný večer). Manželstvo Homera a Marge Simpsonovcov sa ocitlo v menšej kríze. Marge má pocit, že ju Homer zanedbáva. Preto ju pozve na romantickú večeru a odjedná hotelovú izbu na noc. Nech si užijú romantiku ako za mlada. Barta, Lisu a Maggie zveria do starostlivosti najatej opatrovateľke. Lenže sa ukáže, že je to celoštátne hľadaná kriminálnička Lucille Botzcowskiová. *****(18.2.2017)

100%(22.4.2018)

• - Epizoda si utahuje z pořadu America's Most Wanted (1988). (henrycruel)

• - Ačkoli jde o poslední epizodu 1. série, ve skutečnosti byla vyrobena jako první, což dokazuje i výrobní kód. Důvodem, proč byla vydána jako poslední, byl fakt, že se z Koreje vrátila špatně udělaná, takže musela být odeslána na předělání. (henrycruel)

• - Barva telefonu v obývacím pokoji se změní z červené na modrou. (henrycruel)