Epizody(22)

MM_Ramone

01. Bart propadá, 02. Homerova dobrá víla, 03. Zvlášť strašidelní Simpsonovi, 04. Kdo s koho, 05. Homer maskotem, 06. Golfová společnost, 07. Bart kazisvět, 08. Ďábelský Bart, 09. Za všechno může televize, 10. Bartova srážka s autem, 11. Není ryba jako ryba, 12. Takoví jsme byli, 13. Homer a desatero aneb Každý krade jak dovede, 14. Láska klíčí i v ředitelně, 15. Ach, rodný bratře, kde tě mám?, 16. Spasitel trapitel, 17. Dědovo dědictví, 18. Síla talentu, 19. Lízin let do nebe, 20. Válka Simpsonových, 21. Drobné kiksy nad komiksy, 22. Krevní msta ***** ()

DJ_bart

"Chceme vám při intergalaktické cestě udělat co největší pohodlí. Na této televizi máme přes dva miliony kanálů ze všech koutů galaxie." "A máte ČT?" "Ne, na ten už nezbylo." ()

Anderton

Pri druhej sérii stáli tvorcovia pred ťažkou úlohou, pretože pripravovali hneď o deväť epizód viac a tak aj museli mať v zálohe viac nápadov než pri debutovej sérii. No a uspeli na jednotku. Osobne mám dojem, že druhá polovica série je asi lepšia a kvalitatívne vyrovnanejšia, plná paľba je aj tak povinnosťou. Mám tu samozrejme viac a menej obľúbené epizódy, ale aj každá z tých "štvorkových" obsahuje niekoľko dokonalých hlášok. ()

Pierre

Z tady té série jsem toho upřímně tolik neviděl. Některé díly zde jsou přece jenom ještě pomalé a nezáživné. Každopádně ten klasický humor a satira už zde často byla viz. naprosto klasický díl Za všechno může televize.:-))) ()

Pat.Ko

V druhej sérii je mnoho nezabudnuteľných epizód, ako napríklad "Bart Gets an F", kde sa Bart snaží prejsť ročník, alebo "Lisa's Substitute", kde sa Lisa zamiluje do svojho učiteľa. Tieto epizódy sú plné emócií, humoru. ()

snebka

Průměr jednotlivých dílů série 78% **** . Značné zlepšení oproti první sérii. V jejím průběhu se Simpsonovi začali podobat tomu jak je dodnes máme nejvíce rádi a to včetně několika opravdu skvělých dílů. Průměrné hodnocení uživatelů IMDB 8,0 (80/100) ()

matolos1

Zábava pokračuje vo veľkom ale vskutku tu je pár slabších epizód. Schéma každej časti je v podstate nemenná, len obmenenie problémov je tu stále inšie. Občas tie rozhovory pripadajú rovnaké, ale nič sa nemení na tom, že ako oddychovka to funguje neuveriteľne. ()