Smolař Homer získá prostředek na růst vlasů, nové sebevědomí a manažera. Když pak opět o vše přijde, zbývá mu pořád rodina, která ho i tak stále miluje. (Česká televize)

MM_Ramone

Druhá epizóda z druhej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" sa volá "Simpson and Delilah" (Homerova dobrá víla). Homer Simpson trpí komplexom menejcennosti, pretože je plešatý. Vďaka malému podvodu sa mu podarí dostať ku drahému prípravku vďaka ktorému mu narastú husté vlasy. Znova začne byť spokojný a vyrovnaný. Dokonca aj v práci je povýšený. No jeho šťastie a bujná hriva však nemajú dlhé trvanie. ***** ()

Anderton

To sa raz človek nachytá pri tom, že vidí epizódu Simpsonovcov z ich začiatkov, ktorú ešte nevidel. To je potom aj ťažké pri tej prekvapenosti sledovať úplne nový dej. Ale ten nebol zase tak komplikovaný, aby to nešlo. Homer má jeden deň v práci také šťastie, že sa dostane k prostriedku, ktorý by sme viacerí chceli doma mať tiež. Lenže to by ste nemohli mať syna ako Bart, ktorý zase všetko prekazí, i keď tentokrát neúmyselne. Niečo mi k dokonalosti chýbalo, možno práve tá nostalgia z absencie spomienok na prvé pozretie. ()

Loki_Six

"Okay, I'm not gonna kill you, but I'm going to tell you three things that will haunt you for the rest of your days: you've ruined your father, you've crippled your family, and baldness is hereditary!" ()

Pharao20

Simpsonovcom sa behom rokov podarilo úspešne predpovedať veľa vecí ale na ten Dimoxinil stále čakám :). Výborný diel v ktorom opäť raz Simpsonovci nastavujú spoločnosti nepríjemné zrkadlo. Bohužiaľ sa na tom nezmenilo nič ani v dnešnej dobe a ľudia ktorí dobre vyzerajú majú stále väčšie možnosti a ľahšiu cestu pracovného rozvoja ako tí škaredí. Od prvej série je to prvý diel, ktorému dávam 5* a to aj napriek dosť otravnej postave Homerovho posluhovača Carla, ktorý mi tam nesedel. "ako sa volal nemecký štátnik, ktorého meno nesie hlavné mesto Severnej Dakoty? Hitler" ()