Kvůli psí známce se Bart snaží vycvičit psa Spasitele, který všem metodám vytrvale odolává. Nakonec se Simpsonovi rozhodnou dát jej pryč, i když je to všem líto. V poslední chvíli však jde Spasitel do sebe... (Česká televize)

MM_Ramone

Šestnásta epizóda z druhej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) nesie názov "Bart´s Dog Gets an F" (Spasiteľ trápiteľ). Úvodná, v poradí prvá, debutová epizóda (Simpsons Roasting on an Open Fire) z prvej série pojednáva mimo iné aj o tom, ako rodina Simpsonovcov prišla ku svojmu psovi. Je to chrt a volá sa Spasiteľ (Santa's Little Helper). Zdá sa však, že im robí viac starostí ako radosti. Bart sa ho počase pokúsi vycvičiť a získať pre neho oficiálne papiere. Lenže so Spasiteľom to nebude také jednoduché. Preto reálne hrozí, že sa s ním budú Simpsonovci musieť rozlúčiť. ***** ()

Anderton

Tak nie len Bart, ale aj Spasiteľ je pre Simpsonovcov krížom. Len keď sa pozriete do jeho smutných očí, tak mu toho prepáčite viac ako Bartovi. Netreba však ulpievať na nedôležitých veciach, a ak áno, tak si nezabudnite na rozdiel od Homera schovať koláč do chladničky. ()

Pharao20

jedna hviezdička za cvičiteľku psov s ktorej názormi sa plne stotožňujem a jedna hviezdička za Assasinky :). Inak je toto otravná epizóda s hlúpym koncom kedy je roztomilému psíkovi odpustené úplne všetko zlé len preto že...je pes. a to mňa vytáča extrémne aj v reálnom živote ()