Homerova definice (S03E05) (epizoda)

Homer Defined

Animovaný / Komedie

USA, 1991, 22 min

Mark Kirkland

Alf Clausen

Piata epizóda z tretej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" sa volá "Homer Defined" (Homerova definícia). Bezpečnostnému technikovi Homerovi Sipmsonovi sa podarí na poslednú chvíľu zabrániť úniku radiácie zo springfieldskej atomóvej elektrárne. Všetci ho považujú za hrdinu. Až do chvíle kedy výde najavo, že mal len neuveriteľné šťastie, že mal viac šťastia ako rozumu, že si iba "strihol si Homera". *****(11.2.2017)

"Barte, moje máma mi zakázala se s tebou stýkat. Prý že na mě máš špatný vliv." "Jakej špatnej vliv, do hajzlu? Nemáš poslouchat mámu, máš poslouchat mě!" "Ale pokud ji neposlechnu, zakáže mi kapesné." "Kecy! Dám ti dvakrát tolik!" --- Epizoda je důkazem toho, že štěstí má v některých případech navrch nad rozumem.(27.8.2018)

Jedna z nej nej epizod. Střihnout si Homera/Pull a Homer(20.5.2017)

Eniky, beniky, kliky, bé, je Homer hrdina, nejspíš ne.(29.3.2018)

• snebka

• Hodnocení IMDB 8,5 • U nás poprvé 3. prosince 1993. V USA 17. října 1991 • Homer se zapsal do dějin. Právem. Občas si každý vystřihne Homera. • 85/100(3.1.2017)