Reklama

Reklama

Simpsonovi - Série 3 (1991) (série)


Jak Burns prodával elektrárnu (S03E11)

(epizoda)
  • USA Burns Verkaufen der Kraftwerk

Obsahy(1)

Pan Burns prodá elektrárnu Němcům. Peníze mu však nepřinášejí štěstí ani respekt, a tak ji koupí zpět. Homer, který dostal od Němců jako bezpečnostní technik padáka, se smí vrátit – ale od Burnse lze jen těžko čekat dobrý nebo nezištný skutek... (Česká televize)

Recenze (11)

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"My fihodnocení podniku dokončili jsme. S lítostí propouštíme tyto zaměstnance. Jsou to tedy - Simpson, Homer, konec hlášení." --- Aneb germanizace = fuj... "Pane Burnsi, pokud elektrárnu prodat nechcete, tak proč jdete s těmi Němci na večeři?" "Abych se mohl podívat strýci Fritzovi do očí a říct mu nein!" ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jedenásta epizóda z tretej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" má netradičný nemecký názov "Burns Verkaufen der Kraftwert" (Ako Burns predával elektráreň). Majiteľ springfieldskej atomovej elektrárne Charles Montgomery Burn je už unavený jej vedením a spravovaním. Predá ju nemeckým investorom. Tí však po kúpe zisťujú, že je v dezolátnom, havarijnom stave, preto ju s radosťou naspäť odpredajú pánovi Charlesovi M. Burnsovi. ***** ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nemci verzus americkí malomeštiaci, to nemôže dopadnúť dobre. Prístup k práci, pracovnej bezpečnosti a pivu je tak rozdielny, že ostane buď jeden, alebo druhý. Našťastie Nemci dostanú rozum a vrátia sa späť do pokojnej Európy. Špičková je ale aj úvodná časť s akciami, kedy Homer opäť "zaboduje" a po práve dostane od syna kopanec do obrovskej zadnej časti tela. Len sa Springfielďania musia od tejto časti stále modliť, aby sa tí poriadni Nemci nevrátili, napríklad s nejakým kontrolórom... ()

Galerie (5)

Zajímavosti (4)

  • Jedná se o první epizodu, která má ve svém názvu Burnse. (Duoscop)
  • Vzhledem k tomu, že tvůrci své postavy postupně rozvíjejí a upravují jejich vlastnosti, tak někdy ve seriálů dochází k určitým nekonzistencím. Např. Smithers tu ještě není alergický na včelí bodnutí jako v pozdější epizodě Dvaadvacet krátkých filmů o Springfiledu (1996). (Guilemot)
  • Lenny nechá udělat plastiku obličeje, díky které se bude pořád smát. Ještě v témže díle o několik záběrů později už ale plastiku nemá. (lardko)

Reklama

Reklama