Jak Burns prodával elektrárnu (S03E11) (epizoda)

Burns Verkaufen der Kraftwerk

Animovaný / Komedie

USA, 1991, 22 min

Mark Kirkland

Jon Vitti

Alf Clausen

Propuštěni jsou: Simpson, Homer..... Konec hlášení! :-D(14.1.2017)

"My fihodnocení podniku dokončili jsme. S lítostí propouštíme tyto zaměstnance. Jsou to tedy - Simpson, Homer, konec hlášení." --- Aneb germanizace = fuj... "Pane Burnsi, pokud elektrárnu prodat nechcete, tak proč jdete s těmi Němci na večeři?" "Abych se mohl podívat strýci Fritzovi do očí a říct mu nein!"(28.1.2018)

Jedenásta epizóda z tretej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" má netradičný nemecký názov "Burns Verkaufen der Kraftwert" (Ako Burns predával elektráreň). Majiteľ springfieldskej atomovej elektrárne Charles Montgomery Burn je už unavený jej vedením a spravovaním. Predá ju nemeckým investorom. Tí však po kúpe zisťujú, že je v dezolátnom, havarijnom stave, preto ju s radosťou naspäť odpredajú pánovi Charlesovi M. Burnsovi. *****(11.2.2017)

• snebka

• Hodnocení IMDB 8,2 • U nás poprvé 14. ledna 1994. V USA 5. prosince 1991 • Burns: Ještě okamžik. Rád bych vás seznámil tohle je bzučák, meďour a vidíte tam tu královnu ta se jmenuje Smithers. Smithers: Velice lichotivé, ale radši bych šel sem již dost pobodán. • 80/100(3.1.2017)

80%(22.4.2018)