Reklama

Reklama

Simpsonovi - Série 3 (1991) (série)


Homer na pálce (S03E17)

(epizoda)
  • USA Homer at the Bat

Obsahy(1)

Homer vytáhne svou vlastnoručně vyrobenou pálku a vytáhne s kolegy na hřiště... Chystá se velký souboj springfieldské a shelbyvillské elektrárny. Ovšem Burns naoko zaměstná jiné borce a Homer sedí na lavičce. Ale nakonec to je on, kdo rozhodne zápas. Pro zasvěcené – v původním znění namluvili sami sebe takové hvězdy jako Darryl Strawberry, Ken Griffey, Jr., Steve Sax, Roger Clemens, Jose Canseco, Don Mattingly, Ozzie Smith, Wade Boggs či Mike Scioscia. (Česká televize)

(více)

Recenze (11)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Homer opäť kutilom a čuduj sa svete, keď nevyrába zrovna búdu pre Spasiteľa alebo vtáčiu búdku, tak mu to celkom ide. Áno, vyrobí si baseballovu palicu a tá sa ukáže ako zázračná. Pán Burns vsadí obrovskú sumu peňazí na svoj tím z elektrárne a z nejakého dôvodu nedôveruje pôvodným zamestnancom, tak si najmä nových, zhodou okolností špičkových hráčov. Na dôležitý zápas predsa musia byť všetci v poriadku. Najvtipnejšie sú práve momenty, kedy sa mu behom jednej noci celý nový manšaft zrúti. Ale Homer a spol. nie sú žiadne béčka a bez problémov ich zastúpia. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Takže si probereme pravidla: Nevybíháš, dokud nevytáhneš pivo. Kdo udělá bod, udělá jedno pivo. A další navrch na konci lichý směny a čtvrtou směnu se pije celou." Myslel jsem si, že pravidla softbalu tak nějak znám, ale ono je to jinak. No dobře. Tentokrát jsou odpaly na Homerovi, což je záruka skvělé zábavy. Jenže Homer přes veškerou snahu svých břišních špeků nevyhrává, protože pan Burns podal životní výkon při vydávání signálů ke hře, což mě složilo smíchy hned vedle druhé mety. ()

Reklama

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Velmi provedená parodie na Baseball, nejvíce jsem nemohl z těch nehod těch hráčů. "Kde jsou všichni?!" "Pane, Steve Saxe čeká asi doživotní trest, Kenny Griffey trpí gigantismem, Mike Scioscia se asi nedožije rána, a Ozzie Smith se asi propadl do země." ()

Galerie (4)

Zajímavosti (5)

  • Jelikož měl Homer při svém "homerunu" obsazeny všechny mety, byl jeho odpal za čtyři body. Takovému odpalu se říká „grand slam“. (Duoscop)
  • Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)
  • Sklenice položené na stole při jídle mění svou polohu. (Duoscop)

Reklama

Reklama