Homer na pálce (S03E17) (epizoda)

Homer at the Bat

Animovaný / Komedie

USA, 1992, 22 min

Jim Reardon

Alf Clausen

Velmi provedená parodie na Baseball, nejvíce jsem nemohl z těch nehod těch hráčů. "Kde jsou všichni?!" "Pane, Steve Saxe čeká asi doživotní trest, Kenny Griffey trpí gigantismem, Mike Scioscia se asi nedožije rána, a Ozzie Smith se asi propadl do země."(6.9.2017)

• snebka

• Hodnocení IMDB 8,6 • U nás poprvé 28. ledna 1994. V USA 20. února 1992 • Další z mých oblíbených dílů. Skvěle zformulované pravidla Softballu, smůla padající na profesionální hráče a docela netradiční konec. • 90/100(3.1.2017)

"Takže si probereme pravidla: Nevybíháš, dokud nevytáhneš pivo. Kdo udělá bod, udělá jedno pivo. A další navrch na konci lichý směny a čtvrtou směnu se pije celou." Myslel jsem si, že pravidla softbalu tak nějak znám, ale ono je to jinak. No dobře. Tentokrát jsou odpaly na Homerovi, což je záruka skvělé zábavy. Jenže Homer přes veškerou snahu svých břišních špeků nevyhrává, protože pan Burns podal životní výkon při vydávání signálů ke hře, což mě složilo smíchy hned vedle druhé mety.(29.1.2018)

Nejlepší epizoda ze všech.(19.12.2016)