Homer na pálce (S03E17) (epizoda)

Homer at the Bat

Animovaný / Komedie

USA, 1992, 22 min

Jim Reardon

John Swartzwelder

Alf Clausen
  • snebka

• Hodnocení IMDB 8,6 • U nás poprvé 28. ledna 1994. V USA 20. února 1992 • Další z mých oblíbených dílů. Skvěle zformulované pravidla Softballu, smůla padající na profesionální hráče a docela netradiční konec. • 90/100(3.1.2017)

"Byla velká bouřka. Sebral jsem největší kus plechu a běžel se schovat pod nejvyšší strom na zahradě." Aniž bych se o baseball (zde přeložený jako softball, v rozdílech aby se prase vyznalo) jakkoli zajímal, celý děj jsem výtečně bavil. "Jste lepší než já? Já vás neznám, ale..jo."(2.7.2018)

Velmi provedená parodie na Baseball, nejvíce jsem nemohl z těch nehod těch hráčů. "Kde jsou všichni?!" "Pane, Steve Saxe čeká asi doživotní trest, Kenny Griffey trpí gigantismem, Mike Scioscia se asi nedožije rána, a Ozzie Smith se asi propadl do země."(6.9.2017)

"Takže si probereme pravidla: Nevybíháš, dokud nevytáhneš pivo. Kdo udělá bod, udělá jedno pivo. A další navrch na konci lichý směny a čtvrtou směnu se pije celou." Myslel jsem si, že pravidla softbalu tak nějak znám, ale ono je to jinak. No dobře. Tentokrát jsou odpaly na Homerovi, což je záruka skvělé zábavy. Jenže Homer přes veškerou snahu svých břišních špeků nevyhrává, protože pan Burns podal životní výkon při vydávání signálů ke hře, což mě složilo smíchy hned vedle druhé mety.(29.1.2018)

Nejlepší epizoda ze všech.(19.12.2016)